Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   Meble do nowej szkoły – przetarg trwa

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Meble do nowej szkoły – przetarg trwa

   Prace związane z budową szkoły na Warszewie dobiegają końca. Jednocześnie trwa przetarg na dostawę wyposażenia meblowego nowej placówki.

   Zamówienie obejmuje dostawę blatów, stołów, ławek lekcyjnych, foteli, krzeseł, szafek niezbędnych do wyposażenia sal lekcyjnych. Dodatkowo zamówione będą m.in. kosze na śmieci, kosze do segregacji odpadów, wyposażenie sali gimnastycznej w postaci ławeczek gimnastycznych, wózków na piłki. Firmy zainteresowane udziałem w postępowaniu mają czas na składanie ofert do 9 kwietnia br.

   Jednocześnie trwają przygotowania do ogłoszenia postępowania na dostawę sprzętu komputerowego i sprzętu niezbędnego do sprzątania obiektu. - mówi Piotr Zieliński rzecznik prasowy Miasta Szczecin ds. inwestycji.

   O inwestycji

   Inwestycja obejmuje budowę trzykondygnacyjnego budynku szkolnego z zespołem sportowym złożonym z hali sportowej z dodatkową salą do gimnastyki korekcyjnej oraz z widownią. Obiekt ma być dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

   W części zewnętrznej powstanie strefa sportu i rekreacji. Wybudowane zostanie boisko do piłki nożnej z nawierzchnią z trawy syntetycznej, boisko wielofunkcyjne (piłka ręczna, mini piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis), plac zabaw dla najmłodszych dzieci, siłownia, ustawione zostaną stoły do ping-ponga. W ramach zagospodarowanie terenu wybudowany zostanie parking. Zainstalowane zostaną elementy małej architektury jak ławki, kosze na śmieci, stojaki na rowery. Wykonane zostaną również nasadzenia zieleni w postaci drzew, krzewów, krzewinek i traw.

   Koszt prac to ok. 70 mln zł brutto. Wykonawcą jest firma Adamietz Sp. z o.o. Inwestycję nadzoruje Wydział Inwestycji Miejskich Urzędu Miasta Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!