Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Kolejne miejsce dla aktywnych

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Kolejne miejsce dla aktywnych

   Zakład Usług Komunalnych poszukuje firmy, która wykona kolejną siłownię pod chmurką, tym razem na Pomorzanach. Zainteresowani mogą zgłaszać się do 5 maja.

   Nowe miejsce rekreacji i odpoczynku na świeżym powietrzu powstanie na terenie obecnego placu zabaw przy ul. Dunikowskiego. Ale bez obaw! Nie oznacza to wcale, że atrakcje dla najmłodszych znikną. Wręcz przeciwnie – większość urządzeń z placu zostanie zdemontowana i odnowiona, a następnie wkomponowana w nową przestrzeń. Mało tego, pojawią się też dodatkowe elementy: skałka wspinaczkowa, dwie karuzele oraz dwa bujaki.

   W bezpośrednim sąsiedztwie placu zabaw powstanie siłownia pod chmurką z siedmioma urządzeniami do ćwiczeń, m.in.: steperem, orbitrekiem i rowerkiem. Teren zostanie otoczony betonowa palisadą z siedziskami, będą też kosze na śmieci i stojaki na rowery. Cień w upalne dni zapewnią trzy nowe klony zasadzone w obrębie siłowni.

   Firmy zainteresowane realizacją tego zadania mogą składać swoje oferty do 5 maja 2023 r. do godz. 9.00. Miejsce składania ofert: https://platformazakupowa.pl/transakcja/755353

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!