Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Fabryka Wody - Wieści z budowy #23

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Fabryka Wody - Wieści z budowy #23
   FW (1).JPG
   FW (2).JPG
   FW (3).JPG
   FW (4).JPG
   FW (5).JPG
   FW (6).JPG
   FW (7).JPG
   FW (8).JPG
   FW (9).JPG
   FW (10).JPG
   FW (11).JPG
   FW (12).JPG
   FW (13).JPG
   FW (14).JPG
   FW (15).JPG
   FW (16).JPG
   FW (17).JPG
   FW (18).JPG
   FW (19).JPG
   FW (20).JPG

   Trwają roboty wykończeniowe Fabryki Wody. Wykonywane są posadzki, tynki oraz kontynuowane jest malowanie. Prowadzony jest także montaż osprzętu na obiekcie.

    

   Prace prowadzone są aktualnie we wszystkich zakamarkach Fabryki Wody. Na hali basenowej układane były płytki. Widoczna jest również zmontowana kolejna zjeżdżalnia. W strefie basenów VIP wykonywana jest zabudowa. Dużo dzieje się również w saunarium. Prace montażowe toczą się m.in. w saunie zamkowej i saunie hammam. Wewnątrz caldarium ułożone zostały płytki. Gotowa jest już zabudowa sauny marynistycznej. Prace malarskie prowadzone były w saunie havana.

   Wewnątrz Edukatorium kontynuowany jest montaż wyposażenia wystaw. Przybywa pokrycia kul cząsteczki wody. Trwa montaż ekranów. Na całym obiekcie toczą się także prace instalacyjne. To montaż okablowania, automatyki jak również próby montażowe czy konfiguracje sieci LAN czy WiFi.

   Roboty prowadzone są także w części zewnętrznej. Budowane są drogi pożarowe kompleksu. Na tarasie łącznika prowadzony jest montaż płytek. Kontynuowane są prace ziemne przy budowie koryta południowej rzeki.

    

   Inwestycja powstaje przy ulicy 1 Maja 41. Projekt inwestycji wykonało biuro projektowe DreamWorlds by TKHolding. Wykonawcą prac jest konsorcjum firm w składzie: ALSTAL Grupa Budowlana sp. z o.o. sp.k. i ALSTAL Real Estate sp. z o.o. Koszt inwestycji to ponad 349,7 mln zł. Wykonawcą wyposażenia Edukatorium jest MAE MULTIMEDIA ART. & EDUCATION SP. Z O.O. Koszt wykonania wystawy to 25,8 mln zł. Prace zakończą się w 2022 roku.

   Więcej informacji na:

   fabrykawody.eu

   Facebook

   YouTube

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!