Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   Szczecin: Kurtyny na upały

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Szczecin: Kurtyny na upały
   kurtyna_1.jpg
   kurtyna_2.jpg
   kurtyna_3.jpg

   Najbliższy weekend zapowiada się wyjątkowo upalnie. Jeśli sprawdzą się przewidywania synoptyków termometry wskażą ponad 30 stopni! Chwilę ochłody w samym centrum miasta dadzą mieszkańcom kurtyny wodne.

   Kurtyny zostały ustawione koło biurowca Oxygen oraz na Placu Adamowicza już w ubiegły weekend. Są włączane gdy temperatura wynosi powyżej 27 stopni. Wodna mgiełka, która pojawia się przy kurtynach daje nie tylko przyjemne ochłodzenie, ale także mnóstwo zabawy dla najmłodszych.

   - Przypominamy jednocześnie o odpowiednim nawodnieniu! Spacerując po wielu miejscach w naszym mieście nie musimy się obawiać, że wody nam zabraknie. Nasze poidełka można znaleźć przy alejce spacerowej obok Arkonki, na samym kąpielisku, na Różance oraz Bulwarach - Powiedziała Hanna Pieczyńska, rzecznik prasowy ZWiK. 

   To jednak nie są jedyne miejsca, gdzie można napełnić swój bidon. ZUK także ma swoje urządzenia. Spotkać je można na Skwerze Misia Wojtka, w Parku Wolności, na Szymanowskiego, w Parku Kasprowicza przy Teatrze Letnim,  w skateparku Chełminek przy ul. Chełmińskiej i parku na Psim Polu na Os. Zawadzkiego-Klonowica.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!