Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Pierwsza taka sobota w EcoGeneratorze

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Pierwsza taka sobota w EcoGeneratorze

   Chcesz zobaczyć, gdzie trafiają Twoje odpady zmieszane? Chcesz dowiedzieć się, jak produkuje się z nich energię, dzięki której w całym Szczecinie świecą m.in. lampy uliczne a w kranach szczecinian płynie ciepła woda? Zapisz się na sobotnie zwiedzanie i odwiedź EcoGenerator. 

   Z końcem czerwca zakończyliśmy w EcoGeneratorze regularne wizyty dla grup zorganizowanych. Od początku 2023 roku podczas 34 spotkań, w naszym zakładzie gościliśmy w sumie 677 osób, które na własne oczy mogły zobaczyć, jak działa instalacja. Do końca tego roku ta liczba na pewno się zwiększy, od września bowiem wznowimy cykliczne spotkania. Zanim to jednak nastąpi, wyjątkowa okazja, by zwiedzić EcoGenerator nadarzy się już w najbliższą sobotę.

   Sobotnia wizyta w EcoGeneratorze przeznaczona jest dla indywidualnych gości, mieszkańców Szczecina, którzy mają ukończone 18 lat.

   By móc obejrzeć naszą instalację w sobotę 8 lipca, należy zapisać się na listę uczestników. Liczba miejsc jest ograniczona. Decydująca będzie zatem kolejność zgłoszeń a zgłosić się można tylko drogą mailową. Wystarczy wysłać wiadomość na adres wizyty@ecogenerator.eu w tytule wpisując „Sobota w EcoGeneratorze” a w treści wiadomości podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Z jednego adresu mailowego może zgłosić się jedna osoba.

   Potwierdzeniem zapisania na listę uczestników będzie informacja zwrotna z dalszymi instrukcjami. Zgłoszenia będą przyjmowane do wyczerpania miejsc lub do 7 lipca do godziny 12. Wizyta w sobotę 8 lipca rozpocznie się o godz. 11 i potrwa około 2 godz. Serdecznie zapraszamy!

   Wycieczki edukacyjne po czasach pandemii ruszyły w naszym zakładzie w październiku 2022 roku. Od tamtej pory systematycznie zapraszamy osoby chętne zajrzeć do EcoGeneratora i co bardzo nas cieszy - jest ich mnóstwo. Już teraz na liście rezerwowej oczekuje ponad 40 grup!

   Więcej szczegółów na temat wizyt oraz zdjęcia ze spotkań zamieszczamy na naszym profilu na Facebooku i Instagramie oraz stronie internetowej www.ecogenerator.eu 

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!