Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Test na testera. Bezpłatne warsztaty dla młodzieży

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Test na testera. Bezpłatne warsztaty dla młodzieży

   Testowanie oprogramowania w praktyce, rodzaje testów, raportowanie błędów czy user experience w pracy testera – to tylko niektóre z zagadnień, jakie poruszone zostaną podczas warsztatów „Test na testera” przeznaczonych dla uczniów szczecińskich szkół ponadpodstawowych. Bezpłatne szkolenie organizowane przez Fundację Szczecin_LAB odbędzie się 18 czerwca br. w Technoparku Pomerania.

   - Warsztaty są doskonałą okazją dla uczniów, aby dowiedzieć się, na czym dokładnie polega praca testera w branży IT i zdobyć praktyczne umiejętności w dziedzinie testowania oprogramowania – wyjaśnia Monika Grzesiuk z Fundacji Szczecin_LAB.

   Szkolenie poprowadzi inż. Paulina Kucharczyk z Międzywydziałowej Katedry Gier Komputerowych i Rzeczywistości Wirtualnej Akademii Sztuki w Szczecinie. Przedsiębiorczyni prowadząca działalność edukacyjno-informatyczną, autorka wielu treści edukacyjnych, dyplomowany pedagog z doświadczeniem w pracy z młodzieżą i dorosłymi, aktywna działaczka w branży growej oraz organizatorka jedynych w województwie zachodniopomorskim zawodów w tworzeniu gier Gryf Jam.

   Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Zawody przyszłości w IT”, który współfinansowany jest ze środków miasta Szczecin. Jego celem jest edukacja młodzieży w zakresie nowoczesnych technologii oraz przygotowanie jej do przyszłych wyzwań na rynku pracy. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Szczecin_LAB zajmująca się edukacją techniczną, propagowaniem nowych technologii oraz wspieranie przedsiębiorczości i rozwoju branży technologicznej.

   Udział w warsztatach „Test na testera” jest bezpłatny, wymagana jest elektroniczna rejestracja na wydarzenie pod linkiem: https://forms.gle/3T9QkfMzvv6noLjz8

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!