Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Targi Edu Day Stargard-Szczecin

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Targi Edu Day Stargard-Szczecin

   Już 16 marca w  hali sportowej Technikum Ekonomicznego w Szczecinie przy ul. Sowińskiego 1 w godz. 10.00-14.00 zobaczymy się po raz siódmy z uczniami szkół średnich na Targach Edukacyjnych Edu Day.

   Targi mają na celu umożliwienie obecnym i przyszłorocznym maturzystom zapoznanie się z ofertą edukacyjną najbardziej prestiżowych uczelni z całego kraju. Targi swym zasięgiem obejmą ponad kilkadziesiąt szkół ponadpodsawowych z regionu, w których uczy się blisko 10.000 uczniów.

   Wystawcami na targach będą przede wszystkim uczelnie wyższe oraz instytucje szkoleniowe i rynku pracy m.in Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP oraz Młodzieżowe Centrum Kariery OHP.

   W poprzednich edycjach organizowanych już w 8 miastach Pomorza targi odwiedziły takie uczelnie jak:

   - Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny ze Szczecina,

   - Uniwersytet Szczeciński,

   - Pomorski Uniwersytet Medyczny,

   - Akademia Sztuki w Szczecinie,

   - Akademia Marynarki Wojennej,

   - Politechnika i Uniwersytet Morski,

   - UMK z Torunia, UKW z Bydgoszczy,

   - Akademia Pomorska ze Słupska,

   - Politechnika Koszalińska.

   Nie ma lepszej możliwości poznania swojej przyszłej Uczelni jak spotkanie z jej przedstawicielami twarzą w twarz i uzyskanie odpowiedzi na wszystkie nurtujące młodziez maturalną pytania.

   Wybór studiów, kierunku kształcenia to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. To jakie studia wybierze maturzysta będzie wpływać na jego życie zawodowe przez kilkanaście kolejnych lat. Czasem jest to wybór nie całe życie.

   Warto tą decyzję podjąć po dokładnym rozpoznaniu rynku edukacyjnego. Na naszych targach będzie możliwość zapoznania się z ofertą prestiżowych Uczelni z regionu i całej Polski, prezentowanych będzie ponad 500 kierunków studiów. Wybór nie jest łatwy, ale w jednym miejscu uzyskać można informacje i odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Taka szansa może być jedyną w życiu. Nie można tego zmarnować!

   Więcej informacji o wydarzeniu oraz lista wystawców dostępne są na stronach internetowych: www.eduday.pl oraz www.123expo.pl/eduszczecin.

   Partnerem Targów Edu Day jest Technikum Ekonomiczne ze Szczecina. Wydarzenie zostało objęte również Patronatem Honorowym Prezydenta Miasta Szczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!