Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   O sztucznej inteligencji w Technoparku

   Justyna Śiwińska

   Justyna Śiwińska

   O sztucznej inteligencji w Technoparku

   Jak sztuczna inteligencja zmieni biznes i rynek pracy w najbliższych latach? Czy zrewolucjonizuje metody nauczania? W jaki sposób przyczyni się do wykrywania i zwalczania cyfrowych zagrożeń? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci podczas konferencji „AI-Connect. Edukacja i biznes przyszłości”, która odbędzie się 21 czerwca br. w Technoparku Pomerania.

   AI-CONNECT to nie tylko szansa na poszerzenia swojej wiedzy na temat sztucznej inteligencji, ale również możliwość spotkania z przedstawicielami firm, które już wdrażają rozwiązania AI wspierające procesy biznesowe. Uczestnicy konferencji dowiedzą się m.in. jak sztuczna inteligencja zrewolucjonizuje edukację i wpłynie na rozwój biznesu oraz jakie są nowe możliwości i wyzwania związane z coraz szerszym wykorzystywaniem sztucznej inteligencji w życiu codziennym.

   Program wydarzenia obejmuje nie tylko interesujące prelekcje, ale także dyskusje panelowe prowadzone przez ekspertów z dziedziny sztucznej inteligencji oraz demonstracje wykorzystania AI w praktyce. Wśród prelegentów konferencji znaleźli się m.in.: David Kerrigan - futurysta, autor, ceniony prelegent skupiający się na technologiach dysrupcyjnych oraz Paula Januszkiewicz - ekspertka cyberbezpieczeństwa, założycielka CQURE Inc. i CQURE Academy, honorowa Dyrektorka Regionalną Microsoft oraz MVP w ramach Enterprise Security.

   Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie:
   https://ai-connect.pl/

   W wydarzeniu można również uczestniczyć online pod linkiem:

   https://us06web.zoom.us/j/89133427122?pwd=OXQ3UlNqZmJ1RUxZbjNpVXJPbEU4dz09

   Organizatorami wydarzenia są: Technopark Pomerania, Klaster IT, Enovation Polska, Grupa IT i Zachodniopomorska Szkoła Biznesu.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!