Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Nagrody dla najlepszych uczniów

   Marta Kufel

   Marta Kufel

   Nagrody dla najlepszych uczniów
   NAGRODY-SZKOLY-PODSTAWOWE-06192024-052.jpg
   NAGRODY-SZKOLY-PODSTAWOWE-06192024-053.jpg
   NAGRODY-SZKOLY-PODSTAWOWE-06192024-054.jpg
   NAGRODY-SZKOLY-LO-06192024-037.jpg
   NAGRODY-SZKOLY-LO-06192024-039.jpg

   Tuż przed wakacjami, blisko 400 uczniów szczecińskich szkół otrzymało Nagrody Prezydenta Miasta za wyniki osiągnięte w nauce w bieżącym roku szkolnym.

   Nagrody przyznawane są uczniom szczecińskich szkół, za wybitne osiągnięcia w zakresie wiedzy i umiejętności z przedmiotów, znajdujących się w programie nauczania, osiągnięte w danym roku szkolnym. Wyróżnienia otrzymują zarówno uczniowie szkół podstawowych, jak i ponadpodstawowych.

   - Ogromnie się cieszę, że po raz kolejny mogę wręczyć Wam nagrody za wasze wybitne osiągnięcia w nauce. To naprawdę wielki powód do dumy, że mamy w Szczecinie tak zdolną i pracowitą młodzieżpowiedział prezydent Szczecina Piotr Krzystek.Gratuluję Wam osiągniętych sukcesów i zrealizowanych planów. Jednocześnie chciałbym życzyć Wam udanych wakacji, które rozpoczną się już dosłownie za chwilę. Odpocznijcie i dobrze wykorzystajcie ten wolny czas, tak by we wrześniu wrócić do szkoły z nowymi siłami, które pozwolą Wam na zdobywanie nowej wiedzy.

   W tym roku do Urzędu Miasta wpłynęły łącznie 504 wnioski dotyczące przyznania Nagrody dla uczniów (269 ze szkół podstawowych oraz 235 ze szkół ponadpodstawowych). Ostatecznie, wymagane kryterium punktowe spełniło łącznie 371 szczecińskich uczniów.

   Najwyższą nagrodę w szkołach podstawowych otrzymało ex aequo dwoje uczniów - uczeń  Publicznej Szkoły  Podstawowej na Głębokiem oraz uczeń Szkoły Podstawowej nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7.

   Z kolei szkołach ponadpodstawowych najwyższe wyróżnienie otrzymała uczennica XIII Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!