Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Fabryka Wody nawiązuje współpracę z Uniwersytetem Szczecińskim

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Fabryka Wody nawiązuje współpracę z Uniwersytetem Szczecińskim
   FABRYKA_WODY (1).jpg
   FABRYKA_WODY (2).jpg
   FABRYKA_WODY (3).jpg
   FABRYKA_WODY (4).jpg
   FABRYKA_WODY (5).jpg
   FABRYKA_WODY (6).jpg
   FABRYKA_WODY (7).jpg
   FABRYKA_WODY (8).jpg
   FABRYKA_WODY (9).jpg
   FABRYKA_WODY (10).jpg
   FABRYKA_WODY (11).jpg

   Fabryka Wody nie będzie zwykłym obiektem rekreacyjnym. Zależy nam na edukacji, w każdej możliwe przestrzeni. Dlatego wspólnie z Wydziałem Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego zawarliśmy porozumienie o współpracy w zakresie działań ukierunkowanych na promowanie zdrowego tryby życia.

    

   Na mocy porozumienia Fabryka Wody i WKFiZ zobowiązały się do trzyletniej współpracy przy realizacji wspólnych inicjatyw (wydarzeń, imprez, konferencji szkoleniowych, popularyzacji wiedzy w formie wspólnych publikacji lub innych materiałów publikowanych) na rzecz wspierania zdrowia, odnowy biologicznej i promowania aktywności fizycznej ludzi w różnym wieku.

    

   - Istotnym celem współpracy będzie wymiana doświadczeń, zarówno w aspekcie zawodowym, jak i dydaktycznym. - mówi Piotr Zieliński, rzecznik prasowy spółki Fabryka Wody. - W tym też celu Fabryka Wody przyjmować będzie na praktyki studentów i zorganizuje im zajęcia zgodne z programem studiów na kierunkach prowadzonych przez Wydział Kultury Fizycznej i Zdrowia.

    

   Porozumienie podpisali Konrad Stępień Prezes Zarządu spółki Fabryka Wody Sp. z o.o., Prof. dr hab. Waldemar Tarczyński Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego i dr hab. Marta Stępień-Słodkowska, prof. US Dziekan Wydziału Kultury Fizycznej i Zdrowia.

    

   Zobacz też:

   fabrykawody.eu

   Facebook

   YouTube

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!