Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   Co wiemy o wodzie? Konkurs

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Co wiemy o wodzie? Konkurs

   Spotkać można ją w różnych stanach skupienia, jest fundamentem życia na naszej planecie i bez niej trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie człowieka na ziemi. O czym mowa? To oczywiście woda. Jak postrzegany jest ten ważny element występujący w przyrodzie, pytamy uczniów szkół ponadpodstawowych, dla których przygotowaliśmy mały konkurs.

   Konkurs skierowany jest do klas szkół ponadpodstawowych. Aby wziąć w nim udział należy przygotować pracę grupową, którą jest prezentacja wykonana w dowolnej technice multimedialnej (np. film, grafika, animacja, pokaz slajdów). Tematem przewodnim pracy, musi być oczywiście woda. Prace powinny zawierać w sobie połączenie naukowych faktów i ciekawostek związanych z wodą i być przedstawione w atrakcyjnej formie graficznej.

   Dla zwycięskiej klasy przewidziano nagrody. Są to zestawy upominków, wejściówki na strefę basenową, odwiedziny placu budowy oraz zaproszenie do udziału w zajęciach w Centrum Edukacyjnym Fabryki Wody.

   Szczegóły znaleźć można w Regulaminie Konkursu. Konkurs trwa do dnia 23.10.2022 r.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!