Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   25°

   Willa przy Wojska Polskiego 95: Ostatnie dni na wpłatę wadium

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   Willa przy Wojska Polskiego 95: Ostatnie dni na wpłatę wadium

   Wciąż można wziąć udział w przetargu na sprzedaż zabytkowej willi przy Wojska Polskiego 95, cena wywoławcza nieruchomości to 5 milionów złotych.

   Kwota wadium to 500 tys. zł., termin jego wniesienia upływa 08.03.2023 r. Przetarg na sprzedaż zabytkowej willi odbędzie się 15 marca 2023 o godz. 10.00. 

   Zgodnie z obowiązującym Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Szczecin nieruchomość znajduje się na terenie jednostki planistycznej o funkcji dominującej: usługi. Na działce znajduje się budynek mieszkalny oraz trzy budynki gospodarcze.

   Nieruchomość podlega ochronie na mocy ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami Właściciel zabytku wpisanego do rejestru zabytków zobowiązany jest do przestrzegania przepisów w/w ustawy, w tym m.in., zgodnie z art. 5, do zabezpieczenia i utrzymania zabytku oraz jego otoczenia w jak najlepszym stanie oraz prowadzenia prac konserwatorskich, restauratorskich i robót budowlanych przy zabytku i korzystania z zabytku w sposób zapewniający trwałe zachowanie jego wartości.

   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

   https://bip.um.szczecin.pl/chapter_131357.asp?kat=og%C5%82oszenia+o+przetargach

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!