Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   Spotkajmy się na Targach Bud-Gryf & Home

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Spotkajmy się na Targach Bud-Gryf & Home
   Targi Bud-Gryf & Home
   Targi Bud-Gryf & Home
   Targi Bud-Gryf & Home
   Targi Bud-Gryf & Home

   Trzy dni pełne budowlanych nowości, ponad 100 firm z branży, tysiące porad, setki zadowolonych klientów – tak zapowiadają się targi Bud-Gryf & Home, które odbędą się 22-24 marca w Netto Arenie.

   Bud-Gryf & Home to największe targi branżowe na Pomorzu Zachodnim. W ubiegłym roku targi odwiedziło ponad 7500 osób! Ich historia ma już trzy dekady. Przez ten czas w Szczecinie zaprezentowały się dziesiątki tysięcy firm z branży budowlanej i wnętrzarskiej.

   - Na kolejną edycję targów zapraszamy w weekend 22-24 marca 2024 roku. To właśnie wtedy hala widowiskowo-sportowa Netto Arena wypełni się specjalistami z zakresu budownictwa i wyposażenia wnętrz, którzy nie tylko zaprezentują najnowocześniejsze technologie i budowlane rozwiązania, ale także chętnie wymienią się swoim doświadczeniem, udzielą cennych rad i okazyjnych rabatów - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. 

   Obecność na targach to zawsze dobra okazja do nawiązania nowych relacji i pozyskania kolejnych partnerów biznesowych. Stoiska wypełnią się nowymi technologiami i materiałami budowlanymi, narzędziami, maszynami oraz dekoracjami i produktami niezbędnymi do wykończenia domów i wnętrz. Do tego warsztaty, pokazy i prelekcje.

   - Jak co roku stoiska wystawców zostaną poddane ocenom odwiedzających oraz naszego targowego jury, które z niezwykłą pieczołowitością dokona weryfikacji zgłoszonych produktów, a następnie wręczy medale „Wyróżniony Wyrób” tym, które charakteryzują się najwyższą jakością i nieprzeciętną funkcjonalnością. Wyróżnienie szczecińskich targów stanowi w branży budowlanej dowód rekomendacji ekspertów zasiadających w komisji konkursowej - dodaje Wołosz. 

   W trakcie trzydniowych targów będzie można wziąć udział w wielu ciekawych spotkaniach. Od czwartku, 21 marca Netto Arena będzie gościć uczestników konferencji „Energia Miasta Szczecin. Niezależność Energetyczna Miast i Gmin 2024.” Nadchodzącej edycji będzie towarzyszyć już po raz 15. konferencja „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu” współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego.

   Tegoroczne targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali Netto Arena przy ul. Szafera w dniach 22-24 marca. Już dzisiaj serdecznie zachęcamy do uczestnictwa zarówno klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych! Wstęp, parking oraz szatnia będą bezpłatne.

   Więcej informacji na stronie www.zstw.szczecin.pl.  

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!