Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Przed nami 3. Dni Współpracy Polsko – Niemieckiej

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Przed nami 3. Dni Współpracy Polsko – Niemieckiej

   Pod koniec października odbędzie się impreza, którą wypełni szereg wydarzeń o charakterze gospodarczym, edukacyjnym, kulturalnym i społecznym. Właśnie ruszyła rejestracja na trzecią edycję Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej.

    

   Celem wydarzenia jest wyeksponowanie codziennych wspólnych działań instytucji i mieszkańców obu krajów, dalszy rozwój wzajemnych relacji oraz inicjowanie nowych projektów w ramach szeroko rozumianej współpracy.

   Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej odbędą się w dniach 23-26 października br.

   Na początek Konferencja Transgraniczna Partnerschaft und Business, która w dużej mierze dedykowana jest branży: transport – spedycja - logistyka oraz 90. Polsko-Niemieckie Forum Przedsiębiorców organizowane przez Centrum Usługowo-Doradcze w Euroregionie Pomerania. Warto zwrócić uwagę także na Giełdę Kontaktów i Doradztwa organizowaną przez Punkt Kontaktowo-Doradczy dla polskich i niemieckich obywateli i Polsko - Niemieckie Forum Oświatowe.

    

   Aby zarejestrować się na wydarzenia w ramach Dni Współpracy Polsko-Niemieckiej wystarczy wypełnić formularz elektroniczny dostępny na stronie www.dwpn.eu. Zachęcamy również do pobrania aplikacji dedykowanej wydarzeniu. 

    

    

    

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!