Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   O trudnych czasach dla biznesu w praktyce

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   O trudnych czasach dla biznesu w praktyce

   W Szczecinie ponownie zawitają znakomici eksperci i doradcy biznesowi, by pomówić o tym, jak rozwijać siebie i firmę w trudnych czasach. Już 25 maja w Hotelu Courtyard by Marriott Szczecin odbędzie się konferencja Szczecin Biznes & HR, podczas której wiedzą i doświadczeniem podzielą się z uczestnikami m.in. Maria Rotkiel, Szymon Kudła, Bogdan Sosnowski i Dariusz Zarzecki.

   Konferencja Szczecin Biznes & HR to wydarzenie skupiające uczestników na wymianie doświadczeń, na wiedzy, która znalazła zastosowanie w praktyce oraz na merytorycznych wystąpieniach wyjątkowych ekspertów.

   – Zaprosiliśmy prelegentów, którzy poza rozpoznawalnym nazwiskiem, mogą się poszczycić empirycznym doświadczeniem we wdrażaniu  rozwiązań i narzędzi, usprawniających proces zarządzania zespołem – podkreśla Katarzyna Opiekulska-Sozańska, organizator i dyrektor LSJ HR Group. – Maria Rotkiel opowie o tym, czego uczy nas kryzys. Bogdan Sosnowski doradzi, jak rozwijać kompetencje pracowników, aby nadążali za zachodzącymi zmianami. Szymon Kudła wskaże, jak radzić sobie z nieprzewidzianymi trudnościami. A to zaledwie część zaproponowanych tematów.

   Podczas wydarzenia będzie również mowa o zmianie relacji pomiędzy HR, a liderami oraz pomiędzy liderami, a pracownikami. Roman Borecki zwróci uwagę na to, dlaczego tak trudno jest HR biznes partnerom zaistnieć w organizacjach i co można zrobić, żeby ułatwić im wpływ na realizację celów strategicznych firmy.

   Z kolei Dariusz Zarzecki poruszy temat problemów wywołanych pandemią i wojną na Ukrainie, które budzą obawy, że spełnią się najczarniejsze scenariusze recesyjne. Niebawem organizator odkryje kolejne karty i poznamy pełną agendę Szczecin Biznes & HR.

   Wydarzenie jest kontynuacją #HRSzczecin, projektu realizowanego od roku 2017 przez szczecińską agencję doradztwa personalnego LSJ HR Group. Jego adresatami są osoby zarządzające zespołami, bez względu na ich wielkość oraz branżę.

   – Po dwóch latach pandemicznego lockdownu wracamy z wydarzeniem, którego trzy edycje cieszyły się ogromną popularnością – wskazuje Opiekulska-Sozańska. – Ponieważ zmieniła się rzeczywistość, w której funkcjonuje biznes, postanowiliśmy przeformułować ideę i zbliżyć ją do aktualnych  potrzeb przedsiębiorców z regionu. Wraz z tym działaniem zdecydowaliśmy się również odświeżyć nazwę. W tym roku zapraszamy więc na Szczecin Biznes & HR. Obiecujemy wysoką jakość wystąpień, wartościowy networking oraz miło spędzony czas, czyli wszystko to, do czego już przyzwyczailiśmy uczestników wydarzenia.

   Na stronie https://biznes-hr.pl opublikowano szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia, prelegentów i tematów wystąpień. Tam też znajduje się link do platformy umożliwiającej zakup biletu.

   Do 6 maja dostępne są tzw. Early Birds, czyli bilety w niższej cenie. Udział w Szczecin Biznes & HR wiąże się z kosztem 750,00 zł + VAT. W tej cenie jest udział w konferencji, poczęstunek z kawą / herbatą / napojami oraz lunch. Dla osób chcących kontynuować networking organizator przygotował opcję uwzględniającą cocktail biznesowy. Pula Early Birds jest mocno ograniczona, zatem kto pierwszy, ten korzysta. Po wyznaczonym terminie cena biletów wzrośnie.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!