Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Marka “Zrobione w Szczecinie”: kolejni przedsiębiorcy przed szansą na otrzymanie certyfikatu

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Rozpoczyna się 6. edycja projektu “Zrobione w Szczecinie. To wyjątkowe wyróżnienie dla firm, które oferują wysoką jakość usług i produktów, a przy okazji promują nasz region. W tym gronie jest już 80. przedsiębiorców. Do tej elity mogą dołączyć kolejne  firmy. Z początkiem lipca ruszył nabór wniosków, który potrwa dwa miesiące.

   Marka “Zrobione w Szczecinie”  to wyróżnienie dla najciekawszych produktów i usług. Znak przyznawany jest od 2018 roku. Od tego czasu o to wyróżnienie starło się ponad 200 firm, spośród których prawie 80 otrzymało możliwość posługiwania się znakiem w swojej ofercie (znak ustalony w drodze konkursu przy udziale Akademii Sztuki w Szczecinie).

    

   Certyfikat jest przyznawany przez Gminę oryginalnym szczecińskim produktom lub usługom wyróżniającym się wysoką jakością oraz kreującym pozytywny wizerunek miasta. Celem marki jest promowanie działań kreatywnych, gospodarczych i innowacyjnych. Poza tym certyfikat to także wzmacnianie szczecińskiej tożsamości, podniesienie jakości produktów i usług, a także promocja  szczecińskich przedsiębiorców i zwiększenie lojalności klientów wobec lokalnych marek.

   - Jednym słowem chcemy wyróżniać te firmy, które w pozytywny sposób działają w Szczecinie i przyczyniają się do jego rozwoju oraz promocji. Korzyści są obopólne i można je podsumować hasłem: Szczecin promuje firmy - firmy promują Szczecin - mówi Piotr Krzystek, prezydent Szczecina. - Zachęcamy przedsiębiorców do udziału w kolejnej edycji projektu. Jestem przekonany, że jest jeszcze wiele firm, które śmiało mogą pochwalić się dokonaniami i być w zacnym gronie marek “Zrobione w Szczecinie”.

   Kto się może starać o certyfikat “Zrobione w Szczecinie”? O przyznanie marki dla produktów lub usług mogą występować przedsiębiorcy, instytucje i inne podmioty należące do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego, których produkty znajdują się na szczecińskim rynku przez co najmniej rok przed zgłoszeniem. 

   Marka ma charakter honorowy i nie przysługują z tego tytułu żadne gratyfikacje finansowe czy ulgi podatkowe. Korzyścią dla przedsiębiorców, wynikającą z przyznania znaku jest możliwość udziału w działaniach promocyjnych prowadzonych w Szczecinie oraz możliwość umieszczenia logotypu marki w materiałach promocyjno-informacyjnych.

   Gdzie i do kiedy można składać wnioski. Nabór potrwa do 31 sierpnia. Wnioski o przyznanie marki można składać w formie elektronicznej pod adres mailowy: sekretariat@arms-szczecin.eu lub w biurze Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o. pod adresem: ul. Niemierzyńska 17A, 71-441 Szczecin, (II piętro), w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Marka Zrobione w Szczecinie”. Dodatkowe informacje uzyskamy także pod numerem telefonu: 91 333 97 70

   Szczegóły oraz listę laureatów znajdziemy na stronie: https://zrobione.szczecin.eu 

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!