Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   II edycja Baltic Economic Congress przed nami

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   II edycja Baltic Economic Congress przed nami

   Druga edycja wydarzenia Baltic Economic Congress odbędzie się 21 września w Operze na Zamku w Szczecinie. Celem spotkania jest dyskusja o najważniejszych tematach gospodarczych, które dotyczą przedsiębiorców z Pomorza Zachodniego w ujęciu lokalnym i globalnym. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

   Tegoroczny kongres podzielony został na 3 bloki tematyczne: Gospodarka i przemysł; Finanse, inwestycje i współpraca transgraniczna oraz Inspiracje.

   - Misją działań Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie - największej organizacji samorządu gospodarczego w Polsce jest działanie i tworzenie warunków na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Od ponad 25 lat nasza Organizacja wspiera inicjatywy gospodarcze, promuje współpracę w ujęciu międzyregionalnym oraz międzynarodowym, a także aktywnie uczestniczy w środowiskach opiniotwórczych – mówi prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Hanna Mojsiuk.

   Spotkanie rozpocznie debata inauguracyjna „Gospodarka Polski w nowym świecie”. Następnie odbędzie się debata „Zielona transformacja gospodarki i przemysłu”, „Cyfryzacja i nowe technologie”, „Silna polska marka jako determinant rozwoju”. W panelu inwestycyjnym porozmawiamy o możliwości wspierania przedsiębiorców ze środków unijnych, o fundacjach rodzinnych czy współpracy transgranicznej.

   Zwieńczeniem Kongresu będzie uroczysta Gala Finałowa Konkursu Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2023. Podczas wieczornej gali poznamy zwycięzców Konkursu, ponadto, zostaną wręczone wyjątkowe wyróżnienia – Buławy Nestora Przedsiębiorczości Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

   W ramach wydarzenia odbędzie się prezentacja Mateusza Grzesiaka oraz wieczorny koncert Kayah. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!