Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   II edycja Baltic Economic Congress przed nami

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   II edycja Baltic Economic Congress przed nami

   Druga edycja wydarzenia Baltic Economic Congress odbędzie się 21 września w Operze na Zamku w Szczecinie. Celem spotkania jest dyskusja o najważniejszych tematach gospodarczych, które dotyczą przedsiębiorców z Pomorza Zachodniego w ujęciu lokalnym i globalnym. Patronat nad wydarzeniem objął prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

   Tegoroczny kongres podzielony został na 3 bloki tematyczne: Gospodarka i przemysł; Finanse, inwestycje i współpraca transgraniczna oraz Inspiracje.

   - Misją działań Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie - największej organizacji samorządu gospodarczego w Polsce jest działanie i tworzenie warunków na rzecz rozwoju przedsiębiorczości. Od ponad 25 lat nasza Organizacja wspiera inicjatywy gospodarcze, promuje współpracę w ujęciu międzyregionalnym oraz międzynarodowym, a także aktywnie uczestniczy w środowiskach opiniotwórczych – mówi prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie Hanna Mojsiuk.

   Spotkanie rozpocznie debata inauguracyjna „Gospodarka Polski w nowym świecie”. Następnie odbędzie się debata „Zielona transformacja gospodarki i przemysłu”, „Cyfryzacja i nowe technologie”, „Silna polska marka jako determinant rozwoju”. W panelu inwestycyjnym porozmawiamy o możliwości wspierania przedsiębiorców ze środków unijnych, o fundacjach rodzinnych czy współpracy transgranicznej.

   Zwieńczeniem Kongresu będzie uroczysta Gala Finałowa Konkursu Przedsiębiorca Roku Pomorza Zachodniego 2023. Podczas wieczornej gali poznamy zwycięzców Konkursu, ponadto, zostaną wręczone wyjątkowe wyróżnienia – Buławy Nestora Przedsiębiorczości Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

   W ramach wydarzenia odbędzie się prezentacja Mateusza Grzesiaka oraz wieczorny koncert Kayah. Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!