Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Duma regionu, czyli „Zrobione w Szczecinie”. Poznaliśmy laureatów

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Duma regionu, czyli „Zrobione w Szczecinie”. Poznaliśmy laureatów

   Budują poczucie lokalnej tożsamości, promują region oraz urozmaicają rynek. Kolejnych dziesięciu przedsiębiorców otrzymało certyfikat marki „Zrobione w Szczecinie”.

   To honorowe wyróżnienie, które przyznawane jest za innowacyjność, prospołeczność oraz unikatowość oferowanych produktów i usług. W tym roku wpłynęło łącznie czterdzieści wniosków o przyznanie certyfikatu.

   O miano „Zrobione w Szczecinie” mogli ubiegać się przedsiębiorcy, którzy działają nie tylko na terenie miasta, ale również w miejscowościach należących do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego.

   Ze względu na panująca sytuację epidemiologiczną, w tym roku nie odbędzie się oficjalne wręczenie nagród.

   Prezydent Szczecina Piotr Krzystek pogratulował laureatom w specjalnym nagraniu, które znajduje się na oficjalnym profilu na FB.

   - Ta statuetka „Zrobione w Szczecinie” świadczy nie tylko o wysokiej jakości Waszych usług, ale także o tym, że jesteście ambasadorami naszego miasta i z tego z całą pewnością wszyscy możemy być dumni - powiedział Piotr Krzystek, Prezydent Szczecina.


   Laureaci w kategorii produkt:

   1. BP Rafał Lewandowski Zbigniew Balik, Restauracja „Spiżarnia Szczecińska” - Klasyczny paprykarz szczeciński własnego wyrobu.

   2. Sady Rajewscy Karolina Rajewska - Sok Premium, 100% jabłkowy z konkretnej odmiany jabłek - idared. Firma rodzinna, trzecie pokolenie.

   3. Cuda Celestyny Celestyna Krajczyńska - Wypieki Cuda Celestyny, pracownia cukierniczo-szkoleniowa, serniki, ciasta różnego rodzaju.

   4. Browar Bosman w Szczecinie – Browar Bosman.

   5. DROBIMEX Sp. z o.o. - Parówki sPortowców. Wędlina bezglutenowa z 93% mięsa z piersi kurczaka, dedykowana drużynie Pogoni Szczecin.

   6. pAudio Technologies Sp. z o. o. - Centrala Dźwiękowego Systemu Ostrzegawczego (DSO IVO) dla dużych obiektów użyteczności publicznej i przemysłowych.

   Laureaci w kategorii usługi:

   1. IAI Sp. z o.o. – Oferuje m.in. kompleksową usługę dla profesjonalnych sprzedawców internetowych, nowoczesny i intuicyjny system rezerwacji on-line dla różnych modeli biznesu.

   2. Grupa CSV Sp. z o.o. - Kompletne usługi lakiernicze, wsparcie handlowo-techniczne, optymalizacja pracy serwisu, szkolenie kadry serwisu.

   3. CassperSoft Adam Kurkiewicz - Przewodnik po mieście: darmowe wycieczki po Szczecinie w j. angielskim. Organizuje m.in. trasę poświęconą szczecińskiemu piwowarstwu czy „Spacer wolnych ludzi”: szlak dotyczący wydarzeń grudnia 70.

   4. Sprzedaż i Naprawa Sprzętu Oświetleniowego Renowacja lamp stylowych Lech Turkowski PIONIER SZCZECINA - Firma działająca od 12.07.1945 r. założona przez ojca pana Lecha Turkowskiego, najstarsza na ziemiach odzyskanych, niezmiennie w tym samym miejscu w kamienicy przy Bohaterów Getta Warszawskiego.

   Marka „Zrobione w Szczecinie” istnieje na rynku od 2018 r. Dotychczas ubiegało się o nią ponad dwustu przedsiębiorców, spośród których prawie sześćdziesięciu otrzymało możliwość posługiwania się znakiem w swojej ofercie. Jest to niezwykła szansa na zaprezentowanie biznesu oraz wzrost rozpoznawalności własnej marki. Wybrany przedsiębiorca ma możliwość bezpłatnego udziału w programach i wydarzeniach o charakterze promocyjnym, realizowanych na terenie Szczecina. Może również wykorzystać logotyp na swoich produktach i materiałach reklamowych, podnosząc tym samym rangę prowadzonego przez siebie przedsiębiorstwa.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!