Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   The Tall Ships Races: Bilety okresowe komunikacji miejskiej honorowane w pociągach Polregio

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   The Tall Ships Races: Bilety okresowe komunikacji miejskiej honorowane w pociągach Polregio

   W dniach 2 - 4 sierpnia 2024 r. w pociągach Polregio w ramach obowiązujących rozkładów jazdy na terenie Gminy Miasto Szczecin będą honorowane bilety okresowe komunikacji miejskiej. Przewoźnik uruchomi także dodatkowe połączenia kolejowe na zbliżający się finał regat The Tall Ships Races.

   W ramach umowy zawartej między ZDiTM a Polregio, od 2 do 4 sierpnia br. pasażerowie posiadający bilet okresowy (bilet sieciowy papierowy bądź elektroniczny) będą mogli podróżować także w pociągach Polregio (przewozy regionalne) w ramach obowiązującego rozkładu jazdy na terenie Gminy Miasto Szczecin.

   - Polregio podstawi także dodatkowe trzy pociągi, które w nocy po zakończeniu imprez tj. około północy odwiozą pasażerów - informuje Marta Zwierzyńska z Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego. 

   Dodatkowe pociągi pojadą w relacjach Szczecin Główny – Stargard, Szczecin Główny – Gryfino i Szczecin Główny – Goleniów. Zostaną uruchomione w noc z 2 na 3 sierpnia, 3 na 4 sierpnia i 4 na 5 sierpnia. Będzie w nich obowiązywał bilet Polregio.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!