Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Trwa sprzedaż biletów na Memoriał Wiesława Maniaka

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Od 17 lipca trwa sprzedaż biletów na tegoroczny Memoriał Maniaka. Liczba miejsc jest ograniczona.

   Bilety są dostępne za na platformie www.biletomat.pl i kosztują 20 zł każda.  Dzieci do 5 roku życia będą mogły wejść na teren wydarzenia za darmo. Memoriał to wydarzenie, które organizowane jest w Szczecinie od 2018 r. Zawody upamiętniają najwybitniejszą legendę szczecińskiego sprintu, medalistę olimpijskiego z Tokio w 1964 r. i Mistrza Europy Wiesława Maniaka.

   Tegoroczna edycja Memoriału im. Wiesława Maniaka odbędzie się 6 września o godz. 17:00. Zawody będą jedną z pierwszych okazji do zaprezentowania się świeżo upieczonych medalistów oraz finalistów Mistrzostw Świata w Budapeszcie. 6. Memoriał Wiesława Maniaka jest częścią cyklu World Athletics Continental Tour Challenger Meetings, co dla kibiców oznacza, że na bieżni stadionu mogą spodziewać się wyników na bardzo wysokim poziomie.

   Organizatorami wydarzenia są Miasto Szczecin, Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia oraz Miejski Klub Lekkoatletyczny - Szczecin.

   Więcej informacji można znaleźć na stronie www.maniakmemorial.pl oraz na profilu FB.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!