Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Stadion na Skolwinie szykowany na II ligę

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Stadion na Skolwinie szykowany na II ligę

   Miejski Ośrodek Sportu, Rekreacji i Rehabilitacji w Szczecinie szuka wykonawcy tymczasowej trybuny na obiekcie sportowym przy ul. Stołczyńskiej.

   Rozbudowa infrastruktury stadionowej na Skolwinie to kluczowy krok do uzyskania przez Świt Szczecin, tymczasowej licencji na grę w II lidze. Zgodnie z wymogami Polskiego Związku Piłki Nożnej konieczne jest postawienie nowej trybuny, która pomieści co najmniej 900 osób, z czego 250 będzie zadaszonych.

   - Postępowanie przetargowe na budowę postumentu pod taką konstrukcję zostało ogłoszone przez MOSRiR. Przyszły wykonawca będzie miał miesiąc od zawarcia umowy na wybudowanie utwardzonego podłoża tymczasowej trybuny - powiedział Dariusz Sadowski z Centrum Informacji Miasta. 

   Firmy zainteresowane realizacją inwestycji mogą zgłaszać swoje oferty do 2 kwietnia br. do godz. 9.00.

   Niezależnie od modernizacji pod kątem uzyskania tymczasowej licencji, trwają prace projektowe dot. docelowej przebudowy obiektu sportowego przy ul. Stołczyńskiej. Tą inwestycją zajmuje się spółka Szczecińskie Inwestycje Miejskie. 

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!