Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Lubisz biegać z Żeglugą? Ten karnet jest dla Ciebie!

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Lubisz biegać z Żeglugą? Ten karnet jest dla Ciebie!

   Gwarantowany numer startowy w każdym biegu organizowanym przez Żeglugę Szczecińską, a w gratisie limitowany wieszak na medale – takie rzeczy gwarantuje zakup karnetu biegowego na sezon 2024.

   Żeglugowe biegi od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród biegaczy. Naszą linię mety przekroczyły już tysiące zawodników. W tym sezonie biegowym będziemy mieć coś wyjątkowego dla stałych uczestników Żeglugowych Biegów. 6 grudnia ruszamy ze sprzedażą karnetów biegowych na sezon 2024. Karnet obejmuje pakiety startowe na 6 biegów organizowanych przez Żeglugę Szczecińską:

   • Szczeciński Bieg Nocny 2024
   • I Bieg Bulwarovy (edycja czerwcowa)
   • II Bieg Bulwarovy (edycja lipcowa)
   • III Bieg Bulwarovy (edycja sierpniowa)
   • IV Bieg Bulwarovy (edycja wrześniowa)
   • Szczeciński Bieg Niepodległości 2024

   Udział w tych wszystkich imprezach może teraz kosztować jedyne 319 zł! Ale uwaga, liczba karnetów jest mocno ograniczona – tylko 50 biegaczy może wejść w posiadanie tego wyjątkowego pakietu. Ponadto, do każdego pakietu dorzucony zostanie pamiątkowy wieszak na medale. Wieszaki będzie można odbierać od 12 grudnia w Centrum Informacji Turystycznej przy Placu Żołnierza.

    

   Sprzedaż Karnetów jest prowadzona poprzez witrynę: https://www.accredi.pl/biegi2024 

    

   Karnet można kupić dla siebie, ale także może on być formą prezentu dla bliskiej osoby, która biega (wtedy wskazujemy w formularzu dane użytkownika karnetu). Osoby, które są użytkownikami karnetu mają zapewnione miejsca na listach startowych jeszcze przed uruchomieniem zapisów na bieg.

   Uwaga: W ramach zakupionego karnetu nie przysługują dedykowane poszczególnym biegom koszulki techniczne.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!