Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Zapraszamy na rozpoczęcie sezonu żeglarskiego 2022

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Zapraszamy na rozpoczęcie sezonu żeglarskiego 2022

   Bandera na maszt, czas rozpocząć kolejny sezon. Już w sobotę, 7 maja w Centrum Żeglarskim w południe zainaugurujemy tegoroczny sezon żeglarski.

   Po pandemicznej przerwie wracamy do tradycyjnych inauguracji sezonu w Centrum Żeglarskim. Uroczystość odbędzie się w sobotę, 7 maja.

   - O 11.45 zgromadzimy się na placu apelowym pod masztem, gdzie przy dźwiękach hymnu podniesiemy banderę - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy Centrum Żeglarskiego. - Tradycyjnie, rozpoczniemy od wystąpienia dzieci z Przedszkola Publicznego 27 „Żagielek”. Po podniesieniu bandery i części oficjalnej będziemy mogli posłuchać koncertu zespołu IGA’CKI BAND. Z muzyką na ustach przejdziemy do wspólnego biesiadowania przy ognisku oraz gier i zabaw na świeżym powietrzu.

   Oczywiście nie zabraknie też atrakcji na wodzie. Na gości czekać będą krótkie rejsy naszymi jednostkami po Jeziorze Dąbie oraz regaty klasy F5-E. Rodziców zaś zapraszamy do świetlicy na wykład Artura Burdzieja "Jak być dobrym rodzicem zawodnika" - godz. 13.00.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!