Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   25°

   Wiemy ile osób wzięło udział w pierwszym dniu Żagli 2022

   Hanna Pieczyńska

   Hanna Pieczyńska

   Wiemy ile osób wzięło udział w pierwszym dniu Żagli 2022

   Wieczór na Łasztowni upływa pod znakiem doskonałej muzyki. Pod sceną zebrały się tłumy, by posłuchać Patrycji Markowskiej. W sumie, w pierwszym dniu Żagli, wzięło udział 20 tysięcy osób.

   Żagle to nie tylko piękne jednostki, ale również doskonała muzyczna uczta. Na scenie przy Centaurze mogliśmy posłuchać mieszanki szant, muzyki folkowej oraz rockowej. Na scenie głównej na Łasztowni do zabawy zachęciła mieszkańców oraz turystów Patrycja Markowska, która z zespołem wykonała największe swoje przeboje. Już jutro o tej samej porze, w tym samym miejscu wystąpi Viki Gabor.

   W sumie, w pierwszym dniu żeglarskiego święta, udział wzięło 20 tysięcy osób. Wśród nich było sporo turystów z różnych zakątków Europy, a nawet świata. W doskonałej frekwencji nie przeszkodziła niedoskonała pogoda. Czekamy teraz na sobotę. Drugi dzień Żagli 2022 rozpoczynamy już za... kilka godzin.

   Dobrej nocy :)

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!