Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   22°

   Stań się częścią Food Portu

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Stań się częścią Food Portu

   Rozpoczęło się przyjmowanie zgłoszeń food trucków, które w tym roku chciałby stacjonować na Łasztowni w Food Porcie.

   Food Port na dobre wpisał się już w łasztowniany krajobraz. W specjalnie wyznaczonej strefie przez całe wakacje można smacznie zjeść, wypocząć na zielonej trawie i wypić cytrynową lemoniadę, czy ochłodzić się w cieniu i skosztować rzemieślniczych lodów. 

   - Food Port jest usytuowany w samym centrum Łasztowni, gdzie latem odbywają się największe wydarzenia i gdzie gromadzi się najwięcej mieszkańców i turystów. Przedsiębiorcy, którzy chcieliby dołączyć do tej strefy mogą już od dzisiaj wysyłać swoje zgłoszenia - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia

   Aby dołączyć do wystawców Food Portu należy do 8 kwietnia 2024 r. złożyć wniosek, pobrany wcześniej ze strony www.zstw.szczecin.pl, wraz ze zdjęciami stoiska na adres mailowy: zamowienia@zstw.szczecin.pl. Wybór partnerów do Food Portu nastąpi do 15 kwietnia 2024 r.

   Po więcej szczegółów zapraszamy https://zstw.szczecin.pl/pl/zegluga-szczecinska/food-port.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!