Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   13°

   Rejs z przewodnikiem po Odrze i Jeziorze Dąbie

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Rejs z przewodnikiem po Odrze i Jeziorze Dąbie

   Już 24 czerwca będzie można wyruszyć w rejs po Odrze, a także Jeziorze Dąbie i posłuchać morskich opowieści. Na pokład zapraszamy całe rodziny.

   W trakcie rejsu będzie można poznać historie piratów, żeglarzy i rybaków żyjących dawniej w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim. Usłyszycie m.in. o Janie z  Kolna i Wyszaku. Posłuchacie o wielkiej wyprawie księcia Bogusława X, a także o burzliwych losach Eryka Pomorskiego. Nie zabraknie też legend o dziwnych stworzeniach, które można było kiedyś spotkać na Pomorzu.

   Morskie historie przybliży uczestnikom rejsu Małgorzata Duda - doświadczona przewodniczka, specjalistka od grup rodzinnych dziecięcych, autorka serii książek dla dzieci Legendy Pomorza Zachodniego oraz serii Opowieści wiatru, której pierwszy tom nosi tytuł „O rybakach, żeglarzach i piratach”. Na pokładzie będzie można kupić książki i zdobyć dedykację z autografem.

   Rejs 24 czerwca odbędzie się statkiem Kapitan Cook. Nabrzeże Pasażerskie przy Dworcu Morskim, ul. Jana z Kolna 7. Cena normalnego biletu to 80 zł, ulgowy kosztuje 60 zł.

   Bilety normalne dostępne są pod adresem: https://www.accredi.pl/rejsytematyczne/2b2546a5
   bilety ulgowe zaś: https://www.accredi.pl/rejsytematyczne/b22c171f
   Więcej informacji można znaleźć pod numerem telefonu 91 434 04 40.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!