Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Rejs na żaglowcu

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Rejs na żaglowcu

   W ramach Szczecińskiego Programu Edukacji Wodnej i Żeglarskiej w dniach 01-08 października 2022 roku odbędą się wyjazdowe warsztaty „ABC Żeglarskie” dla uczniów/liderów SZKOLNYCH KÓŁ EDUKACJI MORSKIEJ. 

   Tematyka szkolenia poświęcona jest edukacji wodnej i żeglarskiej wśród dzieci i młodzieży, i ma na celu wyposażenie uczniów w niezbędną wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu żeglarstwa poprzez udział w rejsie na żaglowcu.

   Rejs organizowany i finansowany jest przez Wydział Oświaty UM Szczecin i Pracownię Edukacji Morskiej Pałacu Młodzieży – Pomorskiego Centrum Edukacji w Szczecinie, odbędzie się na żaglowcu STS Kapitan Borchardt w terminie od 1 do 8 października 2022 r. na akwenie Morza Bałtyckiego z możliwością zawinięcia do jednego z portów na Bornholmie.

   Uczestnikami rejsu będzie młodzież z 14 szczecińskich szkół/placówek oświatowych, w których prowadzone są Szkolne Koła Edukacji Morskiej. Zaokrętowanie na żaglowiec nastąpi w Ustce  w dniu 01.08.2022 r. (sobota).

   Wyokrętowanie uczestników rejsu w Szczecinie (na Łasztowni) w dniu 08.10.2022 r. (sobota) ok. godz. 12.00.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!