Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Regaty dla osób z niepełnosprawnością

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Regaty dla osób z niepełnosprawnością

   Po raz kolejny będziemy mogli podziwiać zmagania osób z niepełnosprawnością na łódkach Hansa 303. Na Dąbie wypłyną zawodnicy z całej Polski.

   Regaty RegatON 2023 odbędą się w dniach 26 - 27 sierpnia. To już trzecia edycja zawodów, które organizuje Centrum Żeglarskie we współpracy z fundacją Marka Lickendorfa - Fundacja Anioły lubią Żywioły. Zawodnicy będą pływać na jachtach Hansa 303, które dzięki swojej konstrukcji są niewywracalne. Akwenem regat będzie Jezioro Dąbie, a zawodnicy będą się ścigać w dwóch konkurencjach: w singlu i deblu.

   Dodatkowo, sobota i niedziela będą dniami otwartymi w Centrum Żeglarskim. Będzie można spotkać się z zawodnikami, zaznajomić ze sprzętem, na którym pływają i poczuć żeglarski klimat na koniec wakacji.

   Oficjalne otwarcie regat nastąpi 26 sierpnia (sobota) o godz. 10.30 w Centrum Żeglarskim w Szczecinie, ul. Przestrzenna 19 (plac apelowy pod masztem).

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!