Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Przeżyj niesamowitą przygodę i weź udział w regatach the Tall Ship Races

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Przeżyj niesamowitą przygodę i weź udział w regatach the Tall Ship Races

   Trwa rekrutacja załogi Reprezentacji Szczecina, która w przyszłorocznych regatach the Tall Ships Races stanie w szranki z innymi wielkimi żaglowcami. Czekamy również na zgłoszenia oficerów łącznikowych.

   To będzie 5 tygodni niesamowitych żeglarskich przeżyć. Przeżyć, które są na wyciągnięcie ręki. Trwają poszukiwania członków załogi, która weźmie udział w przyszłorocznych regatach. Granatowo-bordowa Reprezentacja Szczecina już wiele razy pokazała na co ją stać. Młodzi żeglarze z Gryfem na piersi wygrywali nie jedne regaty.

   W przyszłorocznych regatach na dwóch etapach popłyną trzy szczecińskie jachty: Dar Szczecina, Zryw oraz Urtica. Reprezentacja odwiedzi porty w Kłajpedzie, Helsinkach, Tallinie, Turku, Mariehamn oraz port finałowy w Szczecinie. Szukamy 42 osób, które chcą przeżyć niezapomnianą przygodę i reprezentować w żeglarskich zmaganiach nasze miasto.

   Aby zostać członkiem Żeglarskiej Reprezentacji Szczecina należy: najpóźniej w dniu 20.06.2024 r. mieć ukończone 18 lat, mieszkać, uczyć się lub pracować w Polsce być osobą kreatywną i niebojącą się wyzwań oraz znać co najmniej jeden język obcy w stopniu komunikatywnym.

   Wielki finał w Szczecinie

   2-5 sierpnia szczecińska Łasztownia oraz Wały Chrobrego będą miejscami, w których żeglarze będą wiedli prym. Bo to z okazji ich przybycia Szczecin zmieni się w żeglarską stolicę Europy! Dwa brzegi Odry zostaną wypełnione po horyzont atrakcjami dla całych rodzin, animacjami, muzycznymi dźwiękami. Całe miasto będzie świętować zakończenie regat the Tall Ships Races 2024. Parada załóg, zwiedzanie jednostek, rozmowy i spotkania z załogami i niesamowita żeglarska atmosfera będą nam towarzyszyć w czasie tego sierpniowego weekendu.

   Podczas finału the Tall Ships Races do Szczecina przypłyną jednostki z całego świata. Dlatego potrzebujemy 80 oficerów łącznikowych (wolontariat) oraz 10 wolontariuszy do obsługi wydarzenia, którzy będą wspierać organizatora w koordynacji działań. Szukamy osób, które są pełnoletnie i chciałyby wspólnie z nami współtworzyć finał Wielkich Żaglowców w Szczecinie.

   Rekrutacja odbywa się pod linkiem https://erk24.pl/ttsr/tall1/intro.php i potrwa do 29.02.2024 r. Zapraszamy na pokład!

   Po więcej aktualności zapraszamy na stronę www.tallships.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!