Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   17°

   Popłyń w rejs żaglowcem

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Popłyń w rejs żaglowcem

   Złap wiatr w żagle i wybierz się w rejs jednostkami zacumowanymi przy szczecińskich nabrzeżach. Wybrane żaglowce zapraszają na swoje pokłady!

    

   Podczas Żagli tradycyjnie już będzie można wybrać się w wyjątkowe rejsy jednostkami, które przypłyną do Szczecina. Rejsy to znakomita okazja do tego aby zobaczyć z bliska jak wygląda pływanie i praca na pokładzie różnych statków.

    

   Swoje pokłady otworzy 12 jednostek, które zaproszą na rejsy w sobotę i niedzielę, 19 oraz 20 sierpnia. Będzie można popłynąć zarówno wielkimi żaglowcami takimi jak „Morgenster”, „Baltic Beatuy”, „Joanna Satura” jak i mniejszymi jednostkami – m. in. „Kattenturm”, „Olander”.

    

   Rejsy najmniejszymi jachtami „Smuga Cienia” oraz „Maria” odbywać się będą w małych grupach i bilety będą sprzedawane wyłącznie w pakiecie – odpowiednio dla 6 i 4 osób. To znakomita okazja do wypłynięcia w rejs w kameralnym gronie rodziny lub przyjaciół.

    

   Bilety na rejsy poszczególnymi jednostkami można kupić od 2 sierpnia za pośrednictwem serwisu bilety.fm: https://bilety.fm/pl/84-zagle2023. Sprzedaż biletów rozpoczynie się o godz. 13.00.

    

   W trakcie Żagli będzie możliwość kupna biletów na stoisku Żagle, które będzie ulokowane przy ulicy Jana z Kolna.

    

   Cennik biletów na rejsy pasażerskie:

   Bilet normalny: 45 zł

   Bilet ulgowy*: 35 zł

   Bilet rodzinny 2+2** 130 zł

    

   Pakiety:

   Na rejsy najmniejszymi jednostkami bilety dostępne są jedynie w pakiecie.

   Rejs jednostką "Smuga Cienia": pakiet dla 6 os.: 250 zł.

   Rejs jednostką "Maria": pakiet dla 4 os.: 180 zł.

    

    

   *Bilety ulgowe przysługują:

   - dzieciom i młodzieży szkolnej (za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej),

   - studentom do ukończenia 26. roku życia (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej),

   - osobom posiadającym Kartę Dużej Rodziny (za okazaniem Karty Dużej Rodziny oraz dokumentu ze zdjęciem potwierdzającym tożsamość posiadacza karty),

   - emerytom i rencistom (za okazaniem ważnej legitymacji emeryta/rencisty).

    

   **Bilet rodzinny obejmuje 2 bilety „normalne” + 2 bilety „ulgowe”. Bilety rodzinne przysługują osobom w grupie dwóch opiekunów dorosłych i dwoje dzieci.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!