Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   22°

   Początek wakacji na bulwarach

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Początek wakacji na bulwarach

   Początek wakacji to świetna okazja, aby odwiedzić szczecińskie bulwary. W ten weekend wraca tam letni cykl imprez czyli Bulwarove i rusza Holiday Park Szczecin. Na gości przez całe wakacje czekają także Miejska Strefa Letnia i strefa gastronomiczna.

   Już dziś, 23 czerwca rusza dobrze znane mieszkańcom miasta wesołe miasteczko Holiday Park Szczecin, a wraz z nim koło widokowe Wheel of Szczecin.

   W sobotę startuje pierwsza edycja imprezy Bulwarove skierowana do rodzin z dziećmi. W planach są gry planszowe, plenerowe i wielkoformatowe a także animacje dla dzieci, ale dorośli także znajdą coś dla siebie. Każda odsłona imprezy to także Biegowe Bulwarove - Pij kranówkę i leć na życiówkę, czyli biegi na bulwarach dla dorosłych i dzieci.

   Kolejny bulwarowy weekend 22-23 lipca, wtedy odbędą się Pszczółkowe Bulwarove, podczas których będą m.in. tworzone poidełka i łąki kwietne dla pszczół. 26-27 sierpnia to z kolei Pieskowe Bulwarove, czyli raj dla czworonogów i ich właścicieli; w programie m.in. spotkania z behawiorystą i pokazy psich sportów. Czwarte i ostatnie w tym roku Bulwarove 2-3 września to spotkania z instytucjami oferującymi zajęcia sportowe i artystyczne, a także ze szkołami językowymi.

   Pełną parą działa także Miejska Strefa Letnia na Wyspie Grodzkiej, czyli plaża z barem i leżakami w samym centrum miasta. Przez całe wakacje będą odbywały się tam koncerty, imprezy, występy komików, ale także atrakcje przygotowanych z myślą o dzieciach.

   Tuż obok wejścia na Wyspę Grodzką obok mostu na marinę usytuowana jest strefa gastronomiczna Food Port. W tym roku o kulinarne doznania dba 21 punktów gastronomicznych z bogatą i różnorodną ofertą. Strefa będzie działała do początku września.

   Więcej szczegółów można znaleźć na stronie Bulwary Miejsce Spotkań na Facebooku.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!