Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   20°

   Kto otworzy sezon kąpielowy?

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Kto otworzy sezon kąpielowy?
   1.jpg
   2.jpg
   3.jpg
   4.jpg

   Już w najbliższy czwartek o godzinie 10 swoje bramy przed miłośnikami wodnych rozrywek otworzy Arkonka. Na pierwszych śmiałków czekać będą ratownicy, a na zmarzluchów – wiele innych atrakcji. 

   Baseny są wyczyszczone, woda przebadana, wszystkie sprzęty sprawdzone i gotowe do użytku. To oznacza, że 1 czerwca oficjalnie ruszamy z sezonem kąpielowym. Od tego dnia Arkonka będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach 10 - 19, a w piątki, soboty i niedziele do godziny 20. W sierpniu mała zmiana – we wszystkie dni tygodnia godziny otwarcia to 10 – 19.

   Odwiedzającym udostępnione zostaną wszystkie baseny: sportowy, łezka, morze, rwąca rzeka oraz zjeżdżalnie. Nad bezpieczeństwem czuwać będą ratownicy. Oprócz basenów, jak zawsze, wiele innych atrakcji: korty do tenisa i badmintona, miejsca do grillowania, plac zabaw, siłownia pod chmurką, leżaki, hamaki, sztuczna plaża, boiska do plażowej piłki siatkowej oraz  skatepark. Będą też cztery punkty gastronomiczne.

   Na teren obiektu dostaniemy się przez bramki główne, oraz dodatkowo – w weekendy – od strony parkingu. Od 23 czerwca kasa biletowa od strony parkingu będzie czynna codziennie w godz. 10 – 15.30. Chcąc ułatwić sobie sprawę, bilety na Arkonkę możemy kupić  przy pomocy aplikacji Mobilna Karta Miejska Szczecin, na dzień bieżący i dwa kolejne. Elektroniczny bilet należy pokazać pracownikowi przy furtce. 

   Przypominamy, że  dzieci do lat 6 oraz osoby niepełnosprawne z opiekunem z atrakcji Arkonki mogą korzystać bezpłatnie. Całodniowy bilet ulgowy kosztuje 12 zł, a bilet normalny – 24 zł. Są też tańsze karnety: na 10 wejść ulgowy – 108 zł,  normalny – 216 zł. Obowiązują również zniżki w ramach Szczecińskiej Karty Rodzinnej i Karty Seniora.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!