Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Fabryka Wody: pierwszy dzień testów za nami

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   Fabryka Wody: pierwszy dzień testów za nami
   FABRYKA_WODY-(1).jpg
   FABRYKA_WODY-(2).jpg
   FABRYKA_WODY-(3).jpg
   FABRYKA_WODY-(4).jpg
   FABRYKA_WODY-(6).jpg
   FABRYKA_WODY-(5).jpg
   FABRYKA_WODY-(7).jpg
   FABRYKA_WODY-(8).jpg
   FABRYKA_WODY-(9).jpg
   FABRYKA_WODY-(10).jpg
   FABRYKA_WODY-(11).jpg
   FABRYKA_WODY-(12).jpg
   FABRYKA_WODY-(13).jpg
   FABRYKA_WODY-(14).jpg
   FABRYKA_WODY-(16).jpg
   FABRYKA_WODY-(15).jpg
   FABRYKA_WODY-(17).jpg
   FABRYKA_WODY-(18).jpg
   FABRYKA_WODY-(19).jpg

   Cóż to był za dzień. Woda przelewała się z basenów, gorąca atmosfera panowała w saunach, a głód wiedzy i zabawy gościł w Edukatorium. Za nami pierwszy dzień testów Fabryki Wody.

   Po uśmiechach goszczących na twarzach pierwszych testerów, można śmiało powiedzieć „udało się”. Fabryka Wody działa i gwarantuje świetną zabawę każdemu. Frekwencja zdecydowanie dopisała, albowiem każda z testowanych stref ani przez chwilę nie była pusta.

   Pierwsi z atrakcji skorzystali goście Edukatorium. Po pierwszych opiniach można stwierdzić, że zdecydowanie do gustu przypadły im bloki tematyczne kosmos, gdzie wcielić się mogli w pilota statku kosmicznego, oraz ocean, w którym największe wrażenie zrobił na nich ogromny tunel zabierający ich w podmorskie głębiny. W strefie Aquaparku oblegane były zjeżdżalnie. Dużą popularnością cieszył się racer. Ci mający w sobie żyłkę współzawodnictwa próbowali bić rekordy zjazdu raz za razem. Spore wrażenie zrobiło również saunarium. Poziom pokazów saunowych, jak i sam wystrój poszczególnych saun według naszych gości jest na światowym poziomie.

   Kolejne dni testowe odbę.dą się 3 i 6 kwietnia

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!