Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   19°

   „Zrobione w Szczecinie”. Ostatnie dni na złożenie wniosku

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   W gronie laureatów „Zrobione w Szczecinie” jest już prawie sto lokalnych firm. Ich produkty lub usługi są oryginalne i innowacyjne, a przede wszystkim szczecińskie. Do tego elitarnego grona dołączyć mogą również inni przedsiębiorcy. Wystarczy złożyć wniosek i zaprezentować w nim swoją ofertę. Nabór wniosków potrwa do końca sierpnia.

   Marka “Zrobione w Szczecinie”  to wyróżnienie dla najciekawszych produktów i usług. Znak przyznawany jest od 2018 roku. Od tego czasu o to wyróżnienie starło się ponad 260 firm, spośród których prawie 100 otrzymało możliwość posługiwania się znakiem w swojej ofercie (znak ustalony w drodze konkursu przy udziale Akademii Sztuki w Szczecinie).

   Certyfikat jest przyznawany przez Gminę oryginalnym szczecińskim produktom lub usługom wyróżniającym się wysoką jakością oraz kreującym pozytywny wizerunek miasta. Celem marki jest promowanie działań kreatywnych, gospodarczych i innowacyjnych. Poza tym certyfikat „Zrobione w Szczecinie” wzmacniania lokalną tożsamość i zwiększa lojalności klientów wobec szczecińskich marek.

   Realizując inicjatywę "Zrobione w Szczecinie" chcemy wyróżnić lokalnych przedsiębiorców, podkreślić unikalność i jakość ich oferty, która od początku do końca jest nasza, szczecińska -  mówi Piotr Krzystek, prezydent Szczecina - Jestem przekonany, że jest jeszcze wiele firm, które śmiało mogą pochwalić się swoimi dokonaniami, dlatego serdecznie zapraszam do składania wniosków w tegorocznym naborze.  

   Kampania 2023 w odświeżonej formule

   Ruszyła kampania promująca markę „Zrobione w Szczecinie”. W tym roku jej głównymi bohaterami są laureaci poprzednich edycji inicjatywy. Przekazy graficzne zostały przygotowane w myśl idei przyświecającej marce – Zrobione w Szczecinie. Zrobione dobrze. W przygotowanie wyjątkowych kadrów zaangażowały się m.in. firmy takie jak: Hala Odra, Vip Studio Mebli, Sady Rajewscy, Cuda Celestyny, Foonka, UbeeSailor, Petersen, Kurier Szczeciński, magazyn Prestiż, Kawa Korona, Kawa Qualia, Kamienica w Lesie, Hoca Candle, Szczeciński Town Shop.  

   Celem inicjatywy jest zwiększenie świadomości społecznej w zakresie różnorodności produktów i usług wykonanych w Szczecinie. Z jednej strony jest to kampania produktowa wskazująca na różnorodność szczecińskiej oferty, z drugiej zaś ma podkreślić znaczenie integracji mieszkańców z lokalną przedsiębiorczością. 

   Kto może ubiegać się o certyfikat “Zrobione w Szczecinie”?

   O przyznanie marki dla produktów lub usług mogą występować przedsiębiorcy, instytucje i inne podmioty należące do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego, których produkty znajdują się na szczecińskim rynku przez co najmniej rok przed zgłoszeniem. Ocenie będą między innymi podlegać innowacyjność produktów i usług, wysoka jakość oraz ich lokalne dziedzictwo. 

   Marka ma charakter honorowy i nie przysługują z tego tytułu żadne gratyfikacje finansowe czy ulgi podatkowe. Korzyścią dla przedsiębiorców, wynikającą z przyznania znaku jest możliwość udziału w działaniach promocyjnych prowadzonych w Szczecinie oraz możliwość umieszczenia logotypu marki w materiałach promocyjno-informacyjnych.

   Gdzie i do kiedy można składać wnioski?

   Nabór potrwa do 31 sierpnia bieżącego roku. Wnioski o przyznanie marki można składać w formie elektronicznej pod adres mailowy: sekretariat@arms-szczecin.eu, przez stronę internetową www.zrobione.szczecin.eu lub w biurze Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej Sp. z o.o. pod adresem: ul. Niemierzyńska 17A, 71 - 441 Szczecin, (II piętro), w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Marka Zrobione w Szczecinie”. Dodatkowe informacje uzyskamy także pod numerem telefonu: 91 333 97 70.

   Szczegóły oraz listę laureatów znajdziemy na stronie: https://zrobione.szczecin.eu

   Zobacz więcej:

   Marka „Zrobione w Szczecinie” rośnie w siłę – ruszyła 7. edycja projek... - Wiadomości Szczecin - Wszystkie informacje z miasta zawsze pod ręką.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!