Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Zostaw swój 1% w Szczecinie! Rozlicz bezpłatnie PIT i Wspieraj Lokalnie

   Sylwia Cyza-Słomska

   Sylwia Cyza-Słomska

   Zostaw swój 1% w Szczecinie! Rozlicz bezpłatnie PIT i Wspieraj Lokalnie

   Przekaż swój 1% na rzecz lokalnych organizacji pożytku publicznego. Liczy się każda złotówka.

   Zdecyduj na co w tym roku przeznaczysz 1% w ramach rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych. Poznaj szczecińskie organizacje pożytku publicznego i dowiedz się więcej o ich działalności na stronie www.1procent.szczecin.eu. Znajdziesz tam również aktualny wykaz szczecińskich organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% podatku od osób fizycznych za rok 2021 w 2022 roku. 

   Bezpłatna aplikacja

   Rozlicz PIT dzięki bezpłatnej aplikacji przygotowanej właśnie dla Ciebie.

   - W tym roku przystąpiliśmy do projektu "Wspieraj Lokalnie", którego celem jest promocja kampanii przekazywania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych na rzecz lokalnych organizacji pożytku publicznego – mówi Magdalena Błaszczyk, dyrektor Biura Dialogu Obywatelskiego. - W ramach współpracy z wrocławskim Instytutem Wsparcia Organizacji Pozarządowych, miasto udostępnia darmowy program do rozliczania deklaracji podatkowych, który zawiera wykaz szczecińskich organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1% za rok 2021, obsługuje wszystkie druki PIT oraz wystawia potwierdzenie złożenia deklaracji.

   To szybki sposób na złożenie rozliczenia za 2021 rok oraz wsparcie wybranej organizacji. Zeznania PIT w aplikacji można składać od 15 lutego do 2 maja.

   Link do aplikacji:

   https://www.pitax.pl/rozlicz/urzad-miasta-szczecin/

   W ten sposób możemy pomóc społecznikom z naszej okolicy, z naszego Miasta i wesprzeć szereg działań realizowanych przez lokalne organizacje.

   Jeśli organizujecie wydarzenia, akcje, spotkania on-line, warsztaty by pozyskać 1% w ramach swojej działalności, czekamy na informacje pod adresem mailowym bdo@um.szczecin.pl.

   Działajmy razem!

   Więcej:

   www.1procent.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!