Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Został tylko tydzień do Jarmarku Wielkanocnego

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Został tylko tydzień do Jarmarku Wielkanocnego

   Już w przyszłą środę rozpocznie się tegoroczny Jarmark Wielkanocny. Przez 5 dni Aleja Kwiatowa będzie pełna świątecznych dekoracji, przysmaków i atrakcji.

   Przed nami pierwsze plenerowe wydarzenie tego roku. Pięciodniowy Jarmark Wielkanocny rozpocznie się w przyszłą środę, 6 kwietnia i potrwa do niedzieli. Przez 5 dni będzie można zrobić wielkanocne zakupy, a dodatkowo w weekend wziąć udział w zabawach i animacjach.

   - W 40 drewnianych domkach pojawią się sprzedawcy z różnych regionów, którzy w swojej ofercie będą mieli pieczywo, wyroby cukiernicze, wielkanocne przysmaki, świąteczne dekoracje, pyszne tradycyjne wędliny czy barwnie udekorowane pisanki - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Stoiska zostaną otwarte już w środę o godzinie 12.00.

   Nieodłącznym elementem naszego Jarmarku są gigantyczne pisanki oraz w tym roku pojawią się także wielkanocne zajączki w wykonane przez szczecińskie stowarzyszenia oraz instytucje. W sobotę i niedzielę nie zabraknie także animacji i aktywnych warsztatów. Maluchy będą mogły wziąć udział w zabawach ruchowych, wspólnym malowaniu wielkiego świątecznego obrazu, zdobieniu pisanek, interaktywnej Bajce o Króliczku Wielkanocnym. Kolorytu nadadzą także mydlane bańki oraz barwne baloniki.

   Jarmark Wielkanocny potrwa od 6 do 10 kwietnia. Stoiska będą czynne w następujących godzinach:

   • Środa-czwartek, w godz. 12:00-20:00
   • Piątek, w godz. 12:00-21:00
   • Sobota, w godz. 10:00-21:00
   • Niedziela, w godz. 10:00-20:00.

   Więcej szczegółów znajdziemy na www.kolorowaaleja.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!