Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   24°

   Zobacz cały stadion. Spacery dla mieszkańców

   Piotr Zieliński

   Piotr Zieliński

   W dniach 27-29 września, zapraszamy do zwiedzania z przewodnikiem Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera w Szczecinie. To doskonała okazja do tego aby zobaczyć nowy stadion od innej, niedostępnej na co dzień strony.

   Stadion Miejski im. Floriana Krygiera zlokalizowany w sercu dzielnicy Pogodno, jest wizytówką miasta oraz grającego tu od lat 50. klubu Pogoń Szczecin. Ostatnie trzy lata, to okres gruntownej przebudowy, dzięki której powstał ogromny kompleks sportowo-szkoleniowy, którego centralną częścią jest całkowicie nowy stadion. Inwestycja jest już zakończona, dzięki czemu nadarza się niezwykła okazja aby poznać nowy obiekt z bliska.

   Podczas spacerów z przewodnikiem Tomaszem Wieczorkiem, będzie można usłyszeć kilka ciekawostek oraz zajrzeć na nową Trybunę Północną, w tym do pomieszczeń komentatorskich, pomieszczenia spikera, lóż VIP czy szatni zawodników. Zwiedzający przez chwilę znajdą się również na płycie głównego boiska.

   Uczestnicy spaceru na pamiątkę wydarzenia otrzymają drobny upominek. Będzie to przygotowany specjalnie na tę okazję plakat ze stadionem w roli głównej, którego autorem jest Tomasz Panek – znany szczeciński grafik i rysownik. Plakat będzie wyprodukowany w limitowanej ilości oraz w formie różnorodnych gadżetów.

    

   Terminy oraz rejestracja

   Spacery odbywać się będą przez trzy dni, tj. 27, 28 i 29 września w trzech turach o godzinie 17:00, 18:00 i 19:00.

   Aby wziąć udział w tym wydarzeniu należy się zarejestrować - www.accredi.pl/stadion. Rejestracja startuje w środę 21 września o godzinie 9:00. Każda grupa może liczyć maksymalnie 30 osób. Zwiedzanie jest bezpłatne.

   Miejsce zbiórki znajduje się przy bramie KB2 (narożnik północno-zachodni) w sąsiedztwie budynku Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży.

    

   Miejsce: Stadion Miejski im. Floriana Krygiera w Szczecinie

   Data: 27, 28, 29 września

   Godzina: 17:00, 18:00, 19:00.

   Czas trwania ok. 50 minut.

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!