Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   29°

   Znamy kolejnych ambasadorów Szczecina

   Darek Sadowski

   Darek Sadowski

   Znamy kolejnych ambasadorów Szczecina

   Żeglarka Agnieszka Skrzypulec-Szota oraz duet dj`ów i producentów muzyki elektronicznej Catz`n Dogz już wkrótce powiększą grono Ambasadorów Szczecina.

   Agnieszka Srzypulec – Szota to reprezentantka Polski w żeglarstwie w klasie 470, uczestniczka Letnich Igrzysk Olimpijskich 2012, 2016 i 2020. Podczas zmagań w Tokio została wicemistrzynią olimpijską. W 2017 roku wywalczyła również złote medale w Mistrzostwach Europy i w Mistrzostwach Świata.

   Catz`n Dogz tworzą Grzegorz Demiańczuk i Wojciech Tarańczuk.  Na scenie muzyki klubowej są obecni od 20 lat. Ich występów mieli okazji wysłuchać na żywo słuchacze z całego świata, od Stanów Zjednoczonych przez Japonię po Nową Zelandię. Z powodzeniem remiksują utwory innych artystów. Ich projekty regularnie zyskują uznanie w oczach krytyków.

   Honorowy tytuł zostanie przyznany laureatom 5 lipca br. (środa) o godz. 9.30 podczas Uroczystej Sesji Rady Miasta.

    

   Podczas uroczystości zostanie wręczony również Medal za Zasługi dla Miasta, który otrzyma Marszałek Senatu, prof. Tomasz Grodzki.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!