Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   14°

   Zimowe półkolonie w Pałacu Młodzieży

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Zimowe półkolonie w Pałacu Młodzieży

    

   Pałac Młodzieży zaprasza uczniów szkół podstawowych do uczestnictwa w półkoloniach zimowych! W ciągu dwóch tygodni na uczestników czekać będą spotkania ze sztuką, podczas ciekawych zajęć w pałacowych pracowniach!

   Półkolonie w Pałacu Młodzieży rozpoczną się 15 stycznia dla turnusu I i będą trwały do 19 stycznia. Z kolei Turnus II wystartuje 22 stycznia i potrwa do 26 stycznia. Zajęcia prowadzone będą w godzinach 7:45-16:15. 

   - Teatr, taniec, ceramika, malarstwo, komiks, fotografia, grafika komputerowa, sitodruk, szachy, karate, praca w studio nagrań – to tylko niektóre propozycje, które przygotowujemy dla uczestników zimowych półkolonii w Pałacu Młodzieży - powiedziała Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży. 

   Zajęcia będą odbywały się w 15-osobowych grupach ( 7 grup w I turnusie i 6 grup w turnusie II) w pałacowych pracowniach. Każdego dnia uczestnicy będą brali również udział w dodatkowych atrakcjach poza placówką.
   Dodatkowe atrakcje: wyjścia m.in. na kręgle, do parku trampolin, nowoczesnego centrum narciarsko-wspinaczkowego, teatru i do kina.

   Więcej informacji na stronie:

   https://polkolonie.palac.szczecin.pl/oferta

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!