Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Zimowe ferie na lodowisku przy Netto Arenie

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Zimowe ferie na lodowisku przy Netto Arenie

   Białe szaleństwo możliwe nie tylko w górach. Na lodowisku przy Netto Arenie będzie sporo się działo, zapewnimy atrakcję najmłodszym tak, aby nie nudzili się w dni wolne od zajęć.

   Przed nami dwa tygodnie ferii zimowych. Ten czas można spędzić aktywnie.

   - Osoby, które jeszcze nie mają planów na najbliższe dni mogą skorzystać z oferty Lodowiska przy Netto Arenie, gdzie poza tradycyjnymi godzinami otwarcia i dostępnością tafli dla każdego, pojawią się gry i zabawy z animatorami - mówi Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Zapraszamy w każdy poniedziałek, środę i piątek w trakcie ferii w godzinach 13:30-15:30.

   W pierwszy tydzień ferii atrakcje najmłodszym zapewni agencja Wonder Kids. Będą balony, bańki, lodowe potańcówki i konkursy z nagrodami.

   Kiedy: pon. 31.01, śr. 2.02, pt. 4.02 w godz. 13:30 - 15:30

   W drugi tydzień ferii na najmłodszych będą czekać instruktorzy ze szkoły Rolkowo, z którymi będzie można doskonalić swoje łyżwiarskie talenty lub uczyć się jeździć zupełnie od początku.

   Kiedy: pon. 7.01, śr. 9.02, pt. 11.02 w godz. 13:30-15:30.

   W trakcie ferii lodowisko będzie funkcjonowało w następujących godzinach: od 28.01 do 13.02 od 10:00 do 22:00

   Osoby, które będą chciały skorzystać z animacji muszą doliczyć do biletów dodatkową opłatę wysokości 3 zł. Przypominamy, ceny biletów normalny 18 zł (przez cały okres ferii), ulgowy standardowo 12 zł, a podczas animacji 15 zł.

   Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na Facebooku Lodowisko przy Netto Arenie.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!