Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Ze schroniska do kalendarza

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Ze schroniska do kalendarza

   Podopieczni szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt trafili na karty kalendarza Pogoni Szczecin. Część dochodu z jego sprzedaży wspomoże bezdomne psy i koty.

   To było niezwykłe spotkanie gwiazd szczecińskiego futbolu z bezdomnymi zwierzętami. Piłkarze i piłkarki Dumy Pomorza zabrali psiaki w różne malownicze zakątki Szczecina, gdzie wspólnie pozowali do zdjęć. Oczywiście nie zapomnieli też o kotach. W tym przypadku jednak sesja odbyła się na terenie schroniska. Efekt tych spotkań, w postaci pięknych fotografii, znalazł się na kartach kalendarza Pogoni Szczecina na 2024 rok. Każdy miesiąc to inny skład, ale to samo przesłanie - te zwierzaki też zasługują na szansę i nowy dom.

   - Mocno wierzymy w to, że kalendarz nie tylko pozwoli wam lepiej poznać schroniskowe zwierzaki, ale także zbliży do podjęcia decyzji o adopcji naszych małych (i trochę większych) przyjaciół – zachęcają kibiców przedstawiciele klubu Pogoń Szczecin.

   - Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę inicjatywę, dzięki której nasze psy i koty, w takiej pięknej odsłonie, mogą zaprezentować się szerokiemu gronu kibiców i nie tylko – mówi Ewa Mrugowska, kierowniczka Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie. – Niektórzy modele już znaleźli nowe rodziny, ale inne zwierzaki wciąż czekają w schronisku – może właśnie na jakiegoś miłośnika piłki nożnej.

   Część dochodu ze sprzedaży kalendarzy trafi do bezdomnych zwierząt

   Co ważne, 10 zł dochodu ze sprzedaży każdego egzemplarza Pogoń Szczecin przekaże schronisku. Kalendarz w cenie 49,99 zł można kupić sklepie stacjonarnym lub internetowym klubu. 

   A już od dzisiaj dodatkowa pula 400 kalendarzy będzie do kupienia także bezpośrednio w schronisku przy ul. Zwierzęcy Zakątek 1. W tym przypadku cały dochód ze sprzedaży zasili konto placówki. Cena minimalna – 50 zł. Dla osób spoza Szczecina, za dodatkową opłatą, możliwa jest też wysyłka.

   Natomiast wszystkie osoby myślące o adoptowaniu psa zapraszamy do schroniska lub na stronę internetową: schronisko.szczecin.pl

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!