Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Ze schroniska do kalendarza

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Ze schroniska do kalendarza

   Podopieczni szczecińskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt trafili na karty kalendarza Pogoni Szczecin. Część dochodu z jego sprzedaży wspomoże bezdomne psy i koty.

   To było niezwykłe spotkanie gwiazd szczecińskiego futbolu z bezdomnymi zwierzętami. Piłkarze i piłkarki Dumy Pomorza zabrali psiaki w różne malownicze zakątki Szczecina, gdzie wspólnie pozowali do zdjęć. Oczywiście nie zapomnieli też o kotach. W tym przypadku jednak sesja odbyła się na terenie schroniska. Efekt tych spotkań, w postaci pięknych fotografii, znalazł się na kartach kalendarza Pogoni Szczecina na 2024 rok. Każdy miesiąc to inny skład, ale to samo przesłanie - te zwierzaki też zasługują na szansę i nowy dom.

   - Mocno wierzymy w to, że kalendarz nie tylko pozwoli wam lepiej poznać schroniskowe zwierzaki, ale także zbliży do podjęcia decyzji o adopcji naszych małych (i trochę większych) przyjaciół – zachęcają kibiców przedstawiciele klubu Pogoń Szczecin.

   - Jesteśmy bardzo wdzięczni za tę inicjatywę, dzięki której nasze psy i koty, w takiej pięknej odsłonie, mogą zaprezentować się szerokiemu gronu kibiców i nie tylko – mówi Ewa Mrugowska, kierowniczka Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie. – Niektórzy modele już znaleźli nowe rodziny, ale inne zwierzaki wciąż czekają w schronisku – może właśnie na jakiegoś miłośnika piłki nożnej.

   Część dochodu ze sprzedaży kalendarzy trafi do bezdomnych zwierząt

   Co ważne, 10 zł dochodu ze sprzedaży każdego egzemplarza Pogoń Szczecin przekaże schronisku. Kalendarz w cenie 49,99 zł można kupić sklepie stacjonarnym lub internetowym klubu. 

   A już od dzisiaj dodatkowa pula 400 kalendarzy będzie do kupienia także bezpośrednio w schronisku przy ul. Zwierzęcy Zakątek 1. W tym przypadku cały dochód ze sprzedaży zasili konto placówki. Cena minimalna – 50 zł. Dla osób spoza Szczecina, za dodatkową opłatą, możliwa jest też wysyłka.

   Natomiast wszystkie osoby myślące o adoptowaniu psa zapraszamy do schroniska lub na stronę internetową: schronisko.szczecin.pl

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!