Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   30°

   Zapraszamy na wirtualny spacer z przewodnikiem

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Zapraszamy na wirtualny spacer z przewodnikiem

   Już w piątek, 13 maja o godz. 11:00 zapraszamy wszystkich na wyjątkową, wirtualną wycieczkę z przewodnikiem, podczas której w pigułce pokażemy największe atrakcje Szczecina.

   Nie po drodze? Za daleko? Nic bardziej mylnego! Planujemy w kilkadziesiąt minut dostarczyć mnóstwo powodów, dla których warto przyjechać do Szczecina i spędzić wspaniałe chwile w otoczeniu wody, zieleni i architektury w najlepszym wydaniu. Bo taki jest Szczecin.

   Stolica Pomorza Zachodniego jest na wyciągnięcie ręki, a już 13 maja na kliknięcie myszką lub dotknięcie ekranu smartfona. Nie trzeba do nas przyjeżdżać, by zakochać się w naszym mieście. My "przyjedziemy" do Ciebie! Ale uważaj, bo po wirtualnej wycieczce, na którą Cię zabierzemy, już nie będzie odwrotu i z pewnością wkrótce spotkamy się na miejscu. Na doskonałej kawie ze szczecińskiej (i najstarszej w Polsce) palarni, paszteciku z barszczem, czy przy bułce z paprykarzem.

   Udamy się na szybki rejs, poznamy szczecińskie smaki i zamkowe legendy, zobaczymy dom carycy Katarzyny, odkryjemy nowe serce miasta i ikonę współczesnej architektury. A to wszystko w godzinę i na żywo za pośrednictwem Facebooka, na profilu Visit Szczecin.

   Spacer poprowadzi miejski przewodnik, Jacek Woch, który po drodze spotka kilka osób zaraźliwie kochające Szczecin.

   Wirtualny spacer z przewodnikiem odbędzie się na profilu Visit Szczecin w serwisie Facebook.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!