Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   22°

   Zapraszamy na spacer szlakiem szczecińskich magnolii

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   Zapraszamy na spacer szlakiem szczecińskich magnolii

   Już 6. kwietnia odbędzie się darmowy spacer z przewodnikiem „Piękny Szczecin - szlakiem magnolii”. Zapraszamy do wspólnego zwiedzania i robienia zdjęć w trakcie.

   Szczecińskie magnolie to kolejny wiosenny symbol naszego miasta. Dopiero co podziwialiśmy dywany krokusów, a już kwitną magnolie. Biało-różowe kwiaty zdobią ulice, parki i skwery. Czy znasz je wszystkie? Wiesz, która magnolia w Szczecinie jest największa? Jeśli nie, to najbliższy spacer będzie doskonałą okazją na to, aby uzupełnić tę wiedzę.

   - Spacer szlakiem szczecińskich magnolii odbędzie się 6. kwietnia.  Wycieczka wyruszy spod Centrum Informacji Turystycznej o godz. 11.00, a poprowadzi ją Magdalena Hanusz. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie obowiązują na niego wcześniejsze zapisy - informuje Celina Wołosz, rzecznik prasowy spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. 

   Start: Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20

   Koniec: Jasne Błonia

   Data: 6.04.2024r.

   Godzina: 11:00

   Czas trwania: około 2 godziny

   W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: Centrum Informacji Turystycznej, tel. +48 91 434 04 40, e-mail: cit@zstw.szczecin.pl oraz www.visitszczecin.eu i www.facebook.com/VisitSzczecin.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!