Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   12°

   Zapraszamy do udziału w Tygodniu Inicjatyw Pozarządowych oraz Piknikach Pasji

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Zapraszamy do udziału w Tygodniu Inicjatyw Pozarządowych oraz Piknikach Pasji

   Przed nami wielkie święto NGO! Co może oznaczać tylko jedno, czyli XV Tydzień Inicjatyw Pozarządowych. Przed nami także moc atrakcji i niezwykłych spotkań.

   Dołącz do nas i zgłoś swoją organizację na jeden z dwóch Pikników Pasji. Pokaż swoją działalność mieszkańcom Szczecina i weź udział w konkursie na „Najpiękniejszą prezentację”. Na zwycięzców czekają nagrody w postaci bonów gotówkowych.

   Już 4 oraz 5 czerwca ogród INKU oraz Północnej Izby Gospodarczej zamieni się w strefę organizacji pozarządowych. To okazja do aktywnego, przyjaznego i kreatywnego spędzenia czasu. Pokażmy jak wspólnie odgrywamy ważną rolę w kreowaniu pozarządowego Szczecina i zaprezentujemy w jaki sposób mieszkańcy mogą skorzystać z naszych ofert.

   Nie zwlekaj i już dziś zgłoś się do udziału! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym linkiem: https://tiny.pl/9szmz. Zgłoszenia na piknik są przyjmowane do 25 maja 2022 r. Dana organizacja może wybrać tylko 1 termin. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o udziale w pikniku decyduje kolejność zgłoszeń. Pikniki Pasji odbędą się w dniach 4-5 czerwca, w godz. 11:00-17:00. Organizator skontaktuje się z organizacją w celu potwierdzenia udziału w pikniku.

   W centrum miasta będziecie mogli posłuchać lokalnych artystów, odprężyć się na leżakach, dowiedzieć się jak działa sektor pozarządowy w naszym mieście, dzieci będą mogły poskakać na dmuchanym zamku i skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Chcemy pobudzić miasto i jego mieszkańców do złapania krótkiego oddechu i spędzenia czasu ze sobą w aktywnej i przyjaznej formie. Pokażemy jaką moc mają NGO!


   Więcej informacji i szczegóły wydarzeń znajdziecie na stronie ngo-szczecin.pl!

   ORGANIZATORZY: Gmina Miasto Szczecin, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Fundacja Sektor 3, Stowarzyszenie Media Dizajn
   PARTNERZY: Północna Izba Gospodarcza, INKU, Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, Centrum Seniora w Szczecinie
   Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasta Szczecin.
   KONTAKT: Magda Roman, tel. 91 424 04 64, mroman@mediadizajn.pl
   FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY: https://tiny.pl/9szmz

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!