Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   Żagle 2022. Startuje żeglarskie święto! Co nas czeka? PROGRAM

   Tomasz Kuczyński

   Tomasz Kuczyński

   Połowa sierpnia to idealny czas na odpoczynek i zwiedzanie. W ten weekend nie warto jednak wyjeżdżać ze Szczecina, bowiem wielkimi krokami zbliża się największe żeglarskie święto!

   Opcji na spędzenie czasu przy Wałach Chrobrego i na Łasztowni jest całe mnóstwo!

   Pierwsze atrakcje startują w piątek o godzinie 14:00. Lista jest długa i każdy znajdzie coś dla siebie. To co? Widzimy się na Żaglach 2022!

   Atrakcje dla najmłodszych

   Pierwsze atrakcje przygotowane zostały dla najmłodszych w dwóch miejscach na Łasztowni. Od godziny 14:00 zapraszamy do strefy animacji ZWiK oraz Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście.

   O 16:00 startujemy także ze strefą dziecięcą przy pomniku Mickiewicza. Tam w ramach dobrej zabawy występy, animacje, warsztaty, pokazy i sport w rodzinnym wydaniu.

   Po godzinie 16:00 rozkręci się koło młyńskie i wesołe miasteczka u stóp Wałów Chrobrego i na Łasztowni.

   Świetna muzyka i orkiestry dęte

   W piątek ciężko będzie wybrać tylko jedno wydarzenie, bo o godzinie 18:00 rozpoczną się koncerty szantowe przy Centaurze oraz pokazy orkiestr dętych na Placu Solidarności. Zdecydowanie warto wpaść w oba miejsca choćby na chwilę.

   Jakby tego było mało, od godziny 16:00 muzyka rozbrzmiewać będzie również ze sceny na Łasztowni. Wisienką na muzycznym torcie będzie wieczorny występ Patrycji Markowskiej!

   Nie można zapomnieć także do występach DJów na Wyspie Grodzkiej, to opcja dla spragnionych bardziej klubowych brzmień.

   Co jeszcze nas czeka?

   Zwiedzanie jednostek, strefa piw kraftowych i restauracje na kółkach, które cieszą się zawsze ogromnym zainteresowaniem i przyciągają smakoszy zapachami i kolorami.

   To wszystko to jedynie przedsmak trzech dni pełnych emocji i uniesień artystycznych i kulinarnych.


   Żagle 2022. Program:

   ● Piątek

   ● Sobota

   ● Niedziela

   Więcej informacji: zagle.szczecin.eu

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!