Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   Żagle 2022. Od jutra startuje biuro przepustek

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Żagle 2022. Od jutra startuje biuro przepustek

   Do Żagli 2022 pozostało zaledwie 11 dni. Przypominamy, że od 9 sierpnia zacznie działać Biuro Wydawania Przepustek przy ulicy Jana z Kolna 6. Funkcjonowało będzie w godzinach 8-18. To właśnie tutaj mieszkańcy będą mogli odebrać uprawnienia pozwalająca na wjazd w tych dniach w wyznaczone strefy.

   Od tygodnia mieszkańcy oraz pracownicy dotkniętych zmianami ulic informowani są o nich, zarówno przy pomocy rozdysponowanych przez straż miejską plakatów, jak i z ulotek, które kontrolerzy SPP umieszczają pod wycieraczkami samochodów. Na dostarczonych materiałach znajdują, oprócz mapki ze zmianami oraz opisami, również dane do kontaktu, a także informacje o biurze wydawania przepustek.

   Przepustki będą do odebrania wyłącznie w dniach 9-21.08 w Biurze Wydawania Przepustek przy ulicy Jana z Kolna 6 w godzinach 8-18. W celu ustalenia szczegółów odbioru przepustek można również skontaktować się mailowo pod adresem przepustki@zstw.szczecin.pl oraz telefonicznie – od 9 sierpnia – pod numerem 518 899 891

   Teren wydarzenia podzielony został na dwie strefy: czerwoną i niebieską. Wjazd do strefy czerwonej obejmie m.in. Wały Chrobrego, ulicę Komandorską, Admiralską, część Jarowita czy Zbożową oraz Nad Duńczycą. Wjazd w te miejsca zostanie ograniczony wyłącznie dla uprawnionych służb oraz organizatorów. W strefie czerwonej, dla pojazdów posiadających przepustki, parkowanie będzie dozwolone wyłącznie w wyznaczonych do tego miejscach. Auta bez przepustek, czy zaparkowanie w strefach wyłączonych z ruchu będą odholowywane na koszt właściciela pojazdu.

   Wjazd do niebieskiej strefa będzie możliwy za okazaniem uzyskanych wcześniej przepustek. Dostępne będą wyłącznie dla mieszkańców, organizatorów, służb i pracowników firm oraz instytucji zlokalizowanych przy ulicach: Jarowita, Zygmunta Starego, Szczerbcowej, Władysława IV, Zbożowej na odcinku do skrzyżowania ze Spichrzową.

   Ważną informacją również jest to, że przejazd przez ulicę Jana z Kolna – w obu kierunkach - zostanie zachowany

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!