Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   21°

   XIX Prezentacje Taneczne „A teraz MY"

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   XIX Prezentacje Taneczne „A teraz MY"

   W sobotę, 23 marca 2019 r. w Hali Sportowej Zespołu Obiektów Szczecińskiego Domu Sportu w Szczecinie odbędą się XIX Prezentacje Taneczne „A teraz MY”.

   Celem przeglądu jest m.in. prezentacja dorobku artystycznego szkół i placówek wychowania pozaszkolnego, konfrontacja osiągnięć rówieśniczych, wzbogacenie doświadczeń scenicznych młodych wykonawców oraz wymiana doświadczeń nauczycieli i instruktorów.

   Do udziału w całodniowym przeglądzie zgłosiło się 90 zespołów.

   - Łącznie na scenie przed publicznością zaprezentuje się ponad 1600 tancerzy - mówi Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży - Pomorskie Centrum Edukacji. - Będą to młodzi artyści ze szkół podstawowych, gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych i placówek wychowania pozaszkolnego ze Szczecina i okolic. Nie zabraknie oczywiście zespołów tanecznych z Pałacu Młodzieży!

   Tegoroczna impreza odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Szczecin.

   W załączniku HARMONOGRAM.


   Relacja z poprzedniej edycji: https://palac.szczecin.pl/2018/03/moc-kolorow-tanca-i-muzyki-xviii-prezentacje-taneczne-a-teraz-my/

   Załączniki

   • ATM - Regulamin 2019.pdf

    application/pdf

    Pobierz
   • Harmonogram 2019.pdf

    application/pdf

    Pobierz

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!