Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   18°

   XIII Miejski Przegląd Twórczości Przedszkolnej “Ze śpiewem i tańcem za pan brat"

   Natalia Mróz

   Natalia Mróz

   XIII Miejski Przegląd Twórczości Przedszkolnej “Ze śpiewem i tańcem za pan brat"

   Pałac Młodzieży w Szczecinie zaprasza dzieci w wieku 3 – 6 lat uczęszczające do szczecińskich przedszkoli, szkół podstawowych oraz placówek wychowania pozaszkolnego, do udziału w XIII Miejskim Przeglądzie Twórczości Przedszkolnej, który daje uczestnikom możliwość dobrej zabawy i zaprezentowania swoich umiejętności na scenie. Tegoroczna edycja, która odbędzie się 18 kwietnia (czwartek), poświęcona jest tematyce morskiej.

   W przglądzie udział weźmie 30 placówek, które jako pierwsze prawidłowo wypełnią kartę zgłoszenia i terminowo dostarczą ją do organizatora. 

   - Jedna placówka może zgłosić maksymalnie jedną grupę do prezentacji. W przypadku wolnych miejsc po 27 marca, możliwe będzie zgłoszenie kolejnej grupy - informuje Monika Wilczyńska z Pałacu Młodzieży

   Zgłoszenia w formie pisemnej będą przyjmowane do środy 27 marca. 

   Więcej informacji na stronie: https://palac.szczecin.pl/2024/02/xiii-miejski-przeglad-tworczosci-przedszkolnej-ze-spiewem-i-tancem-za-pan-brat-zapraszamy/

    

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!