Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   11°

   Wystawcy Bud-Gryf & Home zaprezentują nowości

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Wystawcy Bud-Gryf & Home zaprezentują nowości

   Ponad stu wystawców z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz zaprezentuje swoje oferty na rozpoczynających się już najbliższy w piątek w Szczecinie na targach Bud-Gryf & Home. Goście spotkania poznają m.in. nowe technologie, maszyny i innowacyjne rozwiązania grzewcze.  

   Szczególnie interesujące będą nowości przygotowane przez wystawców. Jedną z nich będzie funkcjonalny słup ogrodzeniowy Multibox na stoisku firmy Teleport 2000, kolejną panel dotykowy M-DOT-R14 RFID firmy Ampio, z kolei firma Contra M zaprezentuje nową kolekcję podłóg winylowych LVT-FATRA MARILO. Na stoisku firmy Lagom goście targów zobaczą urządzenie ścienne Diamod, firma Framex pokaże okno Perllo 82 mm, a ocieplenia budynków wełną celulozową firmy Tremex zaprezentuje Sonnenenergie. Z kolei firma Lamigo pokaże zaawansowany laser liniowy Lamigo Cross 4D, wyświetlajacy pełną siatkę 3D pomieszczenia.

   Ponadto wystawcy opowiedzą m.in. o zaletach budownictwa drewnianego, budowie domu pasywnego, problemach zrównoważonego rozwoju w druku 3D betonu, a także fotoaktywnych materiałach budowlanych. Będą także firmy prezentujące zielone dachy.

   Tegoroczne targi Bud Gryf & Home upłyną pod znakiem oszczędności. Do dyspozycji gości będą specjaliści w zakresie oszczędzania energii, którzy opowiedzą, jak oszczędzać, ekonomicznie budować i remontować, czy ograniczyć zużycie mediów.

   Więcej szczegółów dostępnych jest pod adresem: https://zstw.szczecin.pl/pl/wydarzenia/2023/bud-gryf-home-2023/informacje-o-wydarzen  a także w wydarzeniu na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1213480929268236/ 

   Organizatorem Bud-Gryf & Home jest Żegluga Szczecińska Turystyka i Wydarzenia Sp. z o.o. Targi rozpoczną się 17 marca br. w hali Netto Arena w Szczecinie i potrwają do 19 marca.

   W piątek hala zostanie otwarta dla uczestników o godz. 12:00, koniec pierwszego dnia imprezy zaplanowano o godz. 17:00, w sobotę i niedzielę natomiast hala dostępna będzie od godz. 10:00 do godz. 17:00.

   Wejście na imprezę i parking przy hali są bezpłatne. W tym roku targi odbywają się po raz trzydziesty. Już po raz drugi wydarzenie odbędzie się w hali przy ul. Szafera.

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!