Social media

Filtrowanie

Kategorie

  Archiwum

   10°

   Wyroby wyróżnione, nagrody wręczone, czyli targi Bud-Gryf & Home trwają w najlepsze

   Robert Duchowski

   Robert Duchowski

   Wyroby wyróżnione, nagrody wręczone, czyli targi Bud-Gryf & Home trwają w najlepsze
   Targi NETTOarena 6208.jpg
   Targi NETTOarena 6240.jpg
   Targi NETTOarena 6281.jpg
   Targi NETTOarena 6285.jpg
   Targi NETTOarena 6334.jpg
   Targi NETTOarena 6554.jpg
   Targi NETTOarena 6636.jpg
   Targi NETTOarena 7134.jpeg

   Za nami pierwszy dzień targów Bud-Gryf & Home. Piątek minął pod znakiem nagród i wyróżnień. W sobotę i niedzielę zapraszamy do zwiedzania stoisk oraz spotkań z Wieśkiem Skibą.

   Po trzyletniej przerwie targi Bud-Gryf & Home powróciły do Szczecina. W Netto Arenie pojawili się wystawcy z branż budowlanej i wnętrzarskiej, którzy zapełnili płytę hali swoimi produktami. Każdy, kto zajrzał do wnętrza Areny, mógł liczyć na profesjonalne porady, rozmowy z ekspertami, inspirujące spotkania i garść fachowej wiedzy.

   Piątek był dniem pełnym branżowych spotkań. Od samego rana w sali konferencyjnej odbywała się XIII edycja konferencji „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego. Chwilę po oficjalnym rozpoczęciu poznaliśmy laureatów konkursu III edycji Regionalnych Nagród ZIELONEGO FENIKSA. Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia Sp. z o.o.  została nagrodzona za zasługi we wspieraniu i upowszechnianiu idei ekoenergetyki. Nagroda powędrowała także do Gminy Miasta Szczecin za osiągnięcia we wdrażaniu rozwiązań i technologii ekoenergetyki (realizacja).

   Od prawie trzydziestu lat przyznawane są medale „Wyróżniony Wyrób”, którymi honorowane są produkty charakteryzujące się najwyższą jakością i nieprzeciętną funkcjonalnością. Wyróżnienie szczecińskich targów stanowi w branży budowlanej dowód rekomendacji ekspertów zasiadających w komisji konkursowej. W tym roku Komisja Konkursowa przyznała następujące wyróżnienia:

   WYRÓŻNIENIE dla wyrobu dwustronna kołdra Vitacarbon exclusive + ice flake oraz dwustronna poduszka Vitasen + Ice Flake zgłoszonego przez firmę SFERADO ANNA NIERADZIK za uzyskanie efektu chłodzenia w czasie użytkowania.

   WYRÓŻNIENIE dla wyrobu DULUX PROFESSIONAL REZISTO 9 MARCK BLOCKER zgłoszonego przez firmę BODNAR RAINBOW SP. K za trwałość i zalety użytkowania farby.

   WYRÓŻNIENIE dla wyrobu BETON STUC BY JM - STIUK BETONOWY zgłoszonego przez firmę STUDIO STYLIZACJI WNĘTRZ I WIZERUNKU za możliwość stylizacji powierzchni i walory użytkowe.

   WYRÓŻNIENIE dla wyrobu MODUŁ ŁAZIENKOWY zgłoszonego przez firmę PPHU AGAFIL ANDRZEJ KAWA za estetykę i funkcjonalność oraz prostotę podłączenia do instalacji.

   Oraz medale:

   MEDAL dla wyrobu TOP FLEX SAFETY - wieża jezdna z bezpiecznym systemem pracy zgłoszonego przez firmę Farone Poland Sp. z o. o.  za bezpieczny system montażu i innowacyjne rozwiązanie techniczne rusztowania.

   MEDAL dla wyrobu myjka do wałków zgłoszonego przez firmę PHU INTER - S PIOTR SIELSKI za uniwersalne rozwiązanie myjki do wszystkich rodzajów wałków malarskich, prostotę i zastosowanie surowców z odzysków.

   Przed nami kolejne dni targów, które będą obfitowały w ciekawe warsztaty i prelekcje. Każdy, kto odwiedzi halę, może samodzielnie wykonać np.: wieszaki na klucze, makramowe donice, podpatrzeć jak powstają drogowe pasy, zobaczyć pokaz sztuki dekarskiej, wziąć udział w konkursach z nagrodami czy spróbować swoich sił w Budowlanej Strefie Siłacza. Nie brakuje też atrakcji dla najmłodszych odwiedzających. W specjalnej strefie dzieci mogą spędzić czas na zabawie czy wziąć udział w warsztatach. Kolorów nadają balony, mydlane bańki i kolorowe buźki naszych najmłodszych budowlańców.

   Zarówno w sobotę jak i niedzielę między 12.00 a 16.00 będzie można spotkać się z naszą targową gwiazdą Wieśkiem Skibą. Budowlaniec znany z programów „Pogotowie remontowe Wieśka”, „Dom Marzeń” czy „Home staging – mieszkania do sprzedania” będzie gospodarzem strefy „Zmajstruj coś z Wieśkiem - warsztaty dla kobiet”. Nasza gwiazda w domu potrafi zrobić dosłownie wszystko – od małych napraw, po remontowe rewolucje.

   Targi Bud-Gryf & Home odbywają się w hali Netto Arena przy ul. Szafera w dniach 25-27 marca. Wstęp i parking będą bezpłatne.

   Godziny otwarcia:

   sobotę 26 marca od 10:00 do 17:00

   niedzielę 27 marca od 10:00 do 17:00

   Więcej informacji na stronie www.zstw.szczecin.pl

   Bądź na bieżąco!

   Kliknij w przycisk „Obserwuj”, aby być bieżąco z wiadomościami ze Szczecina. Najbardziej interesujące wpisy znajdziesz w Google News!